Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, van esélye egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, van esélye egy ilyen pasinak párt találnia? Sokak szerint az ilyen pasik szívják meg a legjobban vagyis változtatnia kell ha sikeres akar lenni. A mai világban nem ezt keresik a nők egy pasiban.

Figyelt kérdés
Aki nem arra hajt hogy egy nőt mi hamarabb lefektessen vagyis nem csak szexet lát a nőben.Nem kezd olyan lánnyal akit már a fél környék megkapott vagyis megválogatja kivel kezd kapcsolatot.Nem fog egy nővel csak azért kikezdeni hogy lefektesse neki egy nő többet ér mint egy éjszakás kaland.
2016. jún. 28. 20:14
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Elég sok esélye van párt találni ezek alapján.
2016. jún. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

sokan pont ilyet keresnek, nem értem miért lenne ez hátrány

oké, nem mindenki, de tényleg sokan

2016. jún. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
#2 mert az ilyen embereknél kb 99% hogy nem lesz csók az első randin.. az meg a lány szemében azt jelenti, hogy nem érdekli ő... így el is hal az ismerkedés
2016. jún. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

#3

van olyan lány (igen, én is), akinek ez nem baj, sőt, értékeli hogy komolyan veszik és nem csak egyéjszakás kalandnak kéne

meg másból is lejön, ha érdeklődik

2016. jún. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

ma 20:21

Vannak emberek (pl én) akiknél konkrét hátrány, ha első randin meg akarna csókolni a pasi...

A csók nálam a párkapcsolat része, egy szem randi után meg elég nehezen beszélhetünk kapcsolatról.


A kérdésre válaszolva: persze, hogy van esélye, a férfi ismerőseim nagy többsége ilyen, és van barátnőjük. Aki megfekteti a csajokat 1-2 találka után, nekik meg egyáltalán nincs "párjuk" csak alkalmi partnereik.

2016. jún. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ez mind szép és jó!

Nők 50% nem fér bele mert már sokan megkapták őket! A további 20% neked nem jön be külsőre a további 20% nak meg te nem jössz be! A maradék 10% meg vegyesen nem valók párkapcsolatra vagy ot van bennük hogy passzolnak hozzád de messze laknak tőled stb.

2016. jún. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mar a kerdes megnyitasa elott biztos voltam benne hogy egy "aranyos es kedves pasi vok" kaliberu kerdesre lehet szamitani.
2016. jún. 29. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!