Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Így az örök magányra van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így az örök magányra van kárhoztatva az ember?

Figyelt kérdés
Nem vagyok egy dekoratív figura, tisztába vagyok az adottságaimmal. Viszont akik felkeltik az érdeklődésem, azok általában sokkal szebbek, jól kinézőbbek nálam. Meg is kaptam már hogy túl magasra teszem a mércét. De még is mit tehetnék? Vagy beérem egy bányarémmel, vagy esetleg egy középszerű valakivel, aki iránt nem is érzek semmi vonzalmat, vagy örökre magányos maradok?
2016. aug. 5. 14:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, jól látod.:D Az általad bányarémnek bélyegzett lányok szerinted nem szenvednek ugyanettől? Valamiért mindig csak a csúnya fiúknak követeltek jobb bánásmódot, a nők meg le vannak szarva, legközelebb szülessenek szépnek.
2016. aug. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
49%

Férfiként annyiból jobb a helyzet, hogy tudsz esetleg gazdag, híres vagy hatalommal bíró egyénné válni.

Te is láthatod, hogy általános eset, hogy a csinos, fiatal csajok a főnök farkát szopják munkaidőn kívül.

Az ilyesmi vonzó a nőknek, nagyon is.

2016. aug. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nagyon úgy néz ki...
2016. aug. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én elég jóképűnek mondott srác vagyok (szerintem objektíven a legvonzóbb 15-25%-ban vagyok), de mégis átlagos, átlagosan szép lányokkal is "beérem". 2 méter magas vagyok, szőke hosszúkás hajú, sportos-vállas alkatú és jóképűnek mondott.


A lényeg, hogy rendszeresen szexelek olyan lányokkal, akikről tudom hogy objektíven nem olyan szépek, mint amilyen jóképű én vagyok. Tehát leadom a mércét sokszor külsőben.

Jól érzem magam és boldog vagyok, mert szinte mindig jut pina és ha akarom akkor néha tartós kapcsolat is.


Ehhez képest van egy 170 cm magas, már huszonévesen erősen kopaszodó, szemüveges, kocka, nem túl jóképű barátom még középsuliból, akinek elképesztő elvárásai vannak: Még mindig szűz, de gyakorlatilag csak Jessica Alba vagy Scarlett Johannson kinézetű csajokat fontol meg egyáltalán magának. De persze ha lát ilyet, ahhoz sem mer odamenni. Aki meg nem modell kinézetű lány, azt meg el is felejti egyből.


Igen, a kérdésedre válaszolva: Próbálgasd a dolgokat számodra középszerűnek kinéző lányokkal is.

2016. aug. 6. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!