Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van még olyan ember aki hisz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még olyan ember aki hisz az örök szerelem mesében?

Figyelt kérdés
Az a fura hogy az emberek hisznek ilyen marhaságabn az biztos hogy van szerelem olyan elsöprő erejű meg minden de örök az biztos hogy nincs,de leginkább az van hogy van egy hosszú szerelmi szakasz aztán ha a két ember össze illik átalakul az érzés egy nagyon erős szeretetbe két ember között.Például láttam már sok csöpögős párt hogy így örökké meg úgy örökké meg szerelem így meg úgy aztán most legtöbbjük külön van és mással vannak.én is voltam már hasonló helyzetben meg van pár ismerősöm akik állandóan csöpögnek egymásra a facebook on is hogy kicsim örökké szeretlek meg bla bla bla és nem egy olyan volt aki egy két év után szét mentek kérdem akkor hol van van az örökké szeretlek hülyeség.

2013. jún. 27. 10:41
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
90%
azt csak kivételes emberek érezhetik a többi mind hulladék :) ha nem vagy képes lemondani mindenről a szerelemért akkor az nem is az.csak a kevés eszetek csap be.
2013. jún. 27. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

Szia.


Nekem a nagyszüleim már több mint 40 éve együtt vannak.

Ez rengeteg mindentől függ, hogy egy kapcsolat mennyire kitartó. Ott van az egymás közti vonzalom, ha ez nincs akkor tuti nem lesz örök szerelem, vagy az érdeklődés egymás felé. Sokan ott elszúrják, hogy az életük nyitott könyv, azaz a párja mindent tud róla és már nem tud neki újat mutatni, így csökken az érdeklődés és a vonzalom is.

De ez az én véleményem. Vannak akik hisznek vannak akik nem.


F/19

2013. jún. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Én hiszek benne! Ésnem erős szeretetet érzek, hanem csöpögős szerelmet. Nem 1-2 éve!
2013. jún. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Szerintem létezik "igaz szerelem", ami örökké tart, persze nem a szó szoros értelmében. Én pl. 1,5 éve vagyok együtt a párommal és mai napig imádjuk egymást, örökre tervezünk. Remélem, megvalósul. Az örök szerelmet úgy értelmezem, hogy egy ember érdekel csak, akit szeretek, akivel életem végéig együtt akarok lenni, más nem érdekel.
2013. jún. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Én tudom, hogy létezik örök szerelem. Én ezelőtt egy évvel beleszerettem egy anime szereplőben, és tudom, hogy örökre szeretni fogom.
2013. jún. 27. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

ma 10:48


hát 1,5 év az nem sok a tartósabb szerelem az meg marad 3 évig is tehát még van időtök aztán majd eldől minden :)

2013. jún. 27. 10:55
 7/22 anonim ***** válasza:
Örök szerelem nincs, aki tanult valah bioszt, az tudja miért. Az más kérdés, hogy két ember tud-e együtt élni hosszú évtizedeken át szeretetben, tiszteletben, és odaadásban egymás mellett. Olyan természetesen van. De semmi sem örök. Az, hogy a szerelem ezeket mondatja velük, az már egy másik téma. Viszont egy ilyen után rájöhetnének, hogy csak mert azt érzik, hogy örökké valakivel tudnának lenni, 1 évnél kicsit több kell, hogy megbizonyosodjon effelől, nem kéne "mindenhol csöpögni".
2013. jún. 27. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
szerintem azért nincs már nagyon ez az örök szerelem. mert ha jön valami új, dobják a régit. Vagy felmerül valami probléma, nem megoldani akarják, hanem egyből vége. Szerintem egy "örök szerelem" kapcsolatnak a lényege a kölcsönös vonzalom, és a problémákat EGYÜTT oldják meg. próbálják éltetni a kapcsolatot mindketten. szerintem ez a kulcsa
2013. jún. 27. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Nem értem, ha felteszel egy kérdést, akkor miért kell hozzá primitív magyarázatot adni. Attól, mert neked másak a nézeteid és máshogy gondolkodsz még nem kell ilyen stílusban írni bármit is.


A kérdésre válaszolva, én hiszek benne, bárki bármit mond. A párommal hosszú ideje együtt vagyunk, egy igazán boldog kapcsolat a miénk.

Az örök szerelem nem valamiért örök szerelem, egy kapcsolatot igen is ápolni kell, nem csak lenni egymás mellett. Ha probléma van meg kell beszélni, orvosolni kell, programokat szervezni a szabadidőben. A legfontosabb a beszélgetés, a megértés, a tisztelet, a megbecsülés és a hűség a másik fél iránt.

Ha ezt valaki nem tapasztalja és nem is érti meg, evidens, hogy ezt soha nem fogja átélni és valószínűleg nem is élte még át.


Édesanyámnak a keresztanyukája most halt meg, egy hete. Az amit ott láttam a férjével, egy felejthetetlen élmény volt, hogy a szerelem mire képes. Igazán szívszorító volt. Sokan ezt nem tudják értékelni, amíg nem látnak ilyet, csak badarságokat állítanak az örök szerelemről. Lehet itt írni azt, hogy egy idő után átalakul egy erős kötelékké, de azok az emberek akik ezt átélik, tudják, hogy ez nem csak egy erős kötelék.


Az, hogy a facebook-on ezt meg ezt csinálják... szánalmas. Nem gondolkodtál még el azon, hogy azok akik ezt csinálják csak egy látszat kapcsolatban élnek, olyanban, ahol fellángolások és vágyak vannak nem pedig mély érzelem? Könyörgöm! Hülye az, aki elhiszi. A sok fiatal azt szereti, ha a középpontban van és imádja a sok lájkot. Személy szerint csak nevetni szoktam az ilyen embereken, mert borzasztóak, és nem tudják, hogy egy kapcsolatnak mi is a lényege.

2013. jún. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Nincs örök szerelem, Nézzetek körül az emberek vagy agyedül vannak vagy max 2-3 éves kapcsolatokba, ritka a kivétel...
2013. jún. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!