Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek a félrelépni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a félrelépni a férfiak vagy a nők szoktak nagyobb arányban?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék veszekedést kezdeményezni, csupán érdekelne ki hogy gondolja. Jöhet személyes tapasztalat is.
2016. aug. 6. 15:51
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Miután egymással csinálják ezért 50-50%
2016. aug. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
35%

1-es

Ez nem jó következtetés. Nem csak az megcsalás, ha mindkét fél kapcsolatban van, pl. férjezett nő feljárhat egyedülálló pasihoz.

Amúgy sztem kb 60-40 lehet a férfiak javára.

2016. aug. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
50-50, esetleg 55-45 a férfiak javára, de elenyésző a különbség. Fent kívánnak tartani egy látszat "90-10% a férfiak javára"-t, de ez így nem igaz.
2016. aug. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%
A férfi hűtlenségről többet hallani, de nem igaz, hogy ez így is van. Mindkét félre igaz, csak a nők csendesebben, sunyibban csinálják. Szerintem 50-50 %
2016. aug. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Fifti -Fifti nem kell egyik felet sem jobban szidni.
2016. aug. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Valahol olvastam hogy a nők többször.De nem tudom.Elítélem mind a kettőt.
2016. aug. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mivel én a környezetemben nem tudok olyanról, hogy a pasi akinek van párja direkt rámozdult volna egy másik nőre, de olyat már igen, hogy egy nő rámozdult egy ilyen pasira ezért nőknél szerintem nagyobb az arány mint a férfiaknál, vagy legalábbis elég nagy százalékban a nők kontójára írható a legtöbb megcsalás persze vannak kivételek, de szerintem olyan 60-40 lehet a nők javára. Szerelmes férfi sose lép félre, ha meg igen akkor már nem szerelmes. A nőket meg lehet befolyásolni. Nekem ez a véleményem.
2016. aug. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Férfiak.
2016. aug. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!