Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kezdjek egy ilyen unalmas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek egy ilyen unalmas férfival?

Figyelt kérdés
Két hetes szabadságunk van. Már most félek mert a mai napon se csináltunk semmit. 10 perccel ezelőtt szó nélkül eljöttem mert csak henyél. Igaz. Elmentünk fagyizni de nekem az nem egész napos program. Mikor otthon éltem mindig mentem vmerre. De most ez másik város. Hétköznap meló után filmeztünk. Én akármilyen programmal állok elő sose jó valamiért. Azt sem értem egy felnőtt férfi hogy képes ennyire eltunyulni. Holnapi programunk ebéd a szüleinél. Ennyi.
2016. aug. 6. 17:54
 1/10 anonim ***** válasza:
91%

Ha ő introvertált otthonülő, te meg extrovertált mászkálós vagy, akkor miért kínozzátok egymást?


Belegondoltál, hogy neki elmenni "csinálni valamit" pont ugyanolyan rossz, mint neked nem csinálni "semmit"? Az ilyen kapcsolatok önzésből halálra vannak ítélve.

2016. aug. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem vagytok egyformák. Mióta vagytok együtt? Kiderült az elején is, hogy ő ilyen, vagy erről az oldaláról mélyen hallgatott?
2016. aug. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Mi pont így vagyunk. A nejem, állandóan menne, én nem.

Ne legyen belőle gond, ő megy erre-arra én meg jól elvagyok itthon.

2016. aug. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Elmondása szerint nem otthonülős típus. Állítólag minden nap ment vmerre megismerkedésünk előtt. Két éve vagyunk együtt lassan.
2016. aug. 6. 18:01
 5/10 anonim ***** válasza:
És a kapcsolatotok alatt eddig mennyire mászkáltatok? Ha nem otthonülő típus, akkor kellett, hogy legyen valami, és akkor lehet, hogy most csak nagyon ki van merülve.
2016. aug. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Vannak olyan férfiak, akiknek az a kikapcsolódás, ha nem kell csinálni semmit, egész nap punnyadnak a kanapén.

Vagy szervezel olyan programot, ami őt is érdekli, és elrángatod magaddal, vagy lecseréled.

Ha most, fiatalon elég neki ennyi kikapcsolódás, később kevesebbel is beéri, Te meg olyan leszel, mint akit kalitkában tartanak.

Férjem eleinte olyan jövős-menős volt, de ahogy öregedett, úgy lett egyre inkább otthonülős. Megbeszéltük, menjek én a barátnőkkel, csak neki ne kelljen kimozdulnia.

Nem az igazi így, hiszen azért van (lenne) párunk, hogy közösen legyen programunk, legyenek közös élményeink.

Ha most unalmasnak találod, később méginkább. Nem valószínű, hogy változni fog. Ahogy Te sem.

2016. aug. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Blade Bone ***** válasza:
Szerintem ha elásnád, még azt sem venné észre. :D
2016. aug. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
kezdésképp ne raboljátok tovább egymás idejét.
2016. aug. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem vagytok összenőve, menj érezd jól magad barátokkal, nyaralj 1 hétig.
2016. aug. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Vannak akik nem rajonganak a “hűdemenőswagbuli“-ért
2016. aug. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!