Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi abban a logika, hogy ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi abban a logika, hogy ha egy nőnek vannak egyéjszakás kalandjai, vagy hamar lefekszik egy férfival, akkor értéktelen lesz, míg ha egy férfi csinál ilyet, akkor sikeres, menő macsó lesz?

Figyelt kérdés
Hagyjuk a zár-kulcsos példát, mert ez esetben mondjuk a kezdeményezést is csinálják csak egyedül a férfiak, legalábbis én még nem láttam olyat, hogy egy lakat szalad a kulcs után, ha értitek...
2016. júl. 20. 11:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
87%
Szokásos, berögzött, száz évvel ezelőtti elnyomás maradványa. Semmi több.
2016. júl. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

"egy nőnek vannak egyéjszakás kalandjai, vagy hamar lefekszik egy férfival, akkor értéktelen lesz,"


Nálam nem ebben mérik azt, hogy ki mennyire értékes és jóravaló ember. Meg másnál se akinek van kellő intelligenciája az élethez.


"míg ha egy férfi csinál ilyet, akkor sikeres, menő macsó lesz"


Nem, nem lesz menő macsó ettől senki. Nem értem miért lenne ezért bárki menő. Aki viszont ezzel akar felvágni azt inkább szánalmasnak mondanám. Az ilyet én csak kinevetem.



"Hagyjuk a zár-kulcsos példát, mert ez esetben mondjuk a kezdeményezést is csinálják csak egyedül a férfiak, legalábbis én még nem láttam olyat, hogy egy lakat szalad a kulcs után, ha értitek..."


Még egy baromság. Szóval ezt tényleg hagyjuk.

2016. júl. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
28%

Pont ugyanazok az ősi, állati ösztönök, amiért a széles vállat férfiasnak tarjuk, a nőies csípő meg széles és gömbölyű.


Az állatvilágban is láthatod.

A legkiválóbb hím a legtöbb nőstényt hágja. A sor végén álló hím örülhet, ha pár alja nőstény odaengedi magához. A többi megveri vagy elkergeti.


A nőstények közt az az alfa, amelyik csak a vezérhímmel párosodik. Mert megteheti... És mert a legjobb harcos fogja védelmezni. Senki nem is piszkálja.

És vannak az alja nőstények, akik odatartják mindenkinek, hogy megtűrje őket a falka, és legalább a hímek közt legyen olyan, amelyik nem kergeti el.


Mese vége.

Nézegesd a majmokat, a farkasokat, a patkányokat, vagy bármilyen emlős állatot.


Az se véletlen, hogy ma is az ilyen nőket elsősorban az alja férfiak veszik pártfogásba, és a nők azok, akik elsőként beléjük rúgnak egy nagyot.

2016. júl. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem se akadj ki ezen. Találj olyan férfit aki szereti, ha a párját előtte már 20-an megdugták. Ennyi a lényeg, a hasonló értékrend.
2016. júl. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
53%

de csak azok a nők körében lesz sikeres, menő csávó, akik könnyen odadobják magukat alá...


Zsák a foltját, legyenek boldogok örökké együtt.

2016. júl. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
34%
Jó, ennyi erővel válaszolj arra, hogy mi abban a logika, hogy ha egy férfi félénk, akkor nem is férfi, de ha egy nő félénk, akkor de aranyos! Ha válaszoltál, én is válaszolok a kérdésedre.
2016. júl. 20. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Hát, nézd, én azt mondom, hogy mindenki éljen úgy, ahogy neki jólesik, amíg ezzel másnak nem árt. De a szememben senki nem lesz menőbb, értékesebb attól, hogy összevissza kefél, akár férfi, akár nő az illető... Max. a férfiak fújják ezt fel így, hogy egymás között menőnek számít ez az életmód, a nőket meg leértékelik, ha esetleg ugyanazt csinálják.
2016. júl. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
13%
Amelyik nő belemegy egyéjszakás kalandokba, az párkapcsolatban is szinte mindig megcsalja a párját. Férfiakra ez nem jellemző, legalábbis nem olyan általánosan, mint a nőkre. Saját megfigyelés.
2016. júl. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem azért vannak szexkapcsolataim vagy egyéjszakások, mert szeretem a szexet. Nincs szükségem kötődésre, magyarázkodásra, "kötelező" dolgokra, mint pl. együtt alvás, romantika. Időm se lenne beleadni mindent egy rendes kapcsolatra, mert folyamatosan utazom a munkám miatt. Felnőtt fiatal nő vagyok, testiségre vágyom és élvezetre, társaságra, közös programokra, stb. Senki nem tart emiatt értéktelennek.
2016. júl. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
58%

Ha egy nő elmegy egy diszkóba és letolja a bugyiját akkor kapásból megállnak 100-an.

Ha egy férfi letolja diszkóban a gatyáját, akkor szevasz, max a kidobók verik össze.

Innentől kezdve miért sztároljak egy nőt?

Ellenben egy férfit, aki mégis sikeres, az tud valamit.

2016. júl. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!