Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az öleléseknek van jelentésük?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az öleléseknek van jelentésük? Mit jelent ha úgy ölel egy fiú, hogy az egyik keze a vállad felett van, a másik pedig a karod alatt?

Figyelt kérdés
Megölelt egy fiú, aki tetszik nekem, és kíváncsi vagyok jelent-e valamit hogy hogy ölelt :D
2010. ápr. 18. 17:29
 1/6 anonim ***** válasza:

én a csajok seggét szoktam markolászni ölelés közben.


20F

2010. ápr. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hogy hülye vagy? :D
2010. ápr. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen jelent és nem kevesebbet, minthogy neki így volt kényelmes! Ha már minden áron célzást akarsz látni, ott keress, hogy miért ölelt meg, ne pedig ott, hogy hogyan tette.
2010. ápr. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De biztosan jelent valamit...
2010. ápr. 18. 17:33
 5/6 anonim ***** válasza:
17:32nek igaza van... de szerintem csak egy baráti ölelésről van szó:) Ez csak szerintem,mert pl a fiu oszt.társaim mind úgy h egyik kéz vál alatt, másik vál felett, meg eddig úgy vettem észre h sulinkban a fiuk--lányok akik csak barátok egymást úgy ölelik. Az persze más kérdés h a fiud az h ölel:D
2010. ápr. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
:DDDdDD Na mindegy. Azért álmodozom tovább:D
2010. ápr. 18. 17:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!