Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, lehet egészsége...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, lehet egészséges kapcsolat egy pszichológus és a páciense között?

Figyelt kérdés

Sajnos az a helyzet, hogy évek óta járok pszichológushoz, és beleszerettem. Csak ő törődött velem, senki más, ő volt az egyetlen biztos pont az életemben. Tudnátok valami tanácsot adni?

19L



2016. aug. 7. 18:45
 1/9 anonim ***** válasza:
kérdezd meg a dokit
2016. aug. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nincs erre tanács. Ott kéne hagynod őt és egy másikat keresned.
2016. aug. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos hogy szerelem. Erzelematvitel, ezt ugy hivjak.
2016. aug. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
79%

Keress másikat! Akkor jársz a legjobban. A doki (ha van egy kis becsülete)úgysem fog bele menni. Viszont, ha elmondod neki a dolgot, akkor ő fog átküldeni máshoz.

Különben meg én a helyedben átgondolnám ezeket az érzelmeket, mert lehet, h nem is szerelem az, csak azért hiszed annak, mert úgy érzed, h csak ő törődött veled.

2016. aug. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sok páciens van, aki úgy érzi, hogy beleszeretett a pszichológusába. Ez egy teljesen normális jelenség. Neki is beszélhetsz erről, ugyanis ő tisztában van vele hogy ez gyakran előfordul, és biztosan segíteni is tud majd ezt helyrerakni magadban.
2016. aug. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Eleve csak plátói kapcsolat legális köztük.
2016. aug. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ő csak azért hallgat meg és törődik veled, mert fizetsz/fizetnek neki. Hívd el csak úgy barátkozni ingyen, meglátod a visszautasítás után gyorsan kiszeretsz belőle.
2016. aug. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Csak ő törődött velem, senki más, ő volt az egyetlen biztos pont az életemben.


Ezt te így érzed. Neki az a foglalkozása, hogy MINDEN páciensét meghallgatja, terelgeti, esetleg tanáccsal látja el. Ez a részéről munka, s nem szerelem.

2016. aug. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Attól, hogy te "szerelmes" vagy ő még nem feltétlenül az.


Egyébként valószínűleg csak az agyad játszik veled és ez nem valódi szerelem.

Velem is volt már ilyen. Kamaszkoromban kimaradtak a barátok és a kapcsolatok. Ahogy újra baráti kapcsolatokra tettem szert volt, hogy úgy éreztem nemtől függetlenül szerelemmel szeretem egy-egy barátomat, általában azt aki egy időszakban jobban törődött velem.

Abban az időszakban a baráti és a szerelmi szeretet közötti vonal nagyon elmosódott volt számomra. Idővel viszont újra megszoktam az embereket és megtanultam különbséget tenni az érzéseim között.

2016. aug. 7. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!