Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pontosan mi lehet a bajom?

Pontosan mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés
Néhány napja nagyon elkezdtem félni a ráktól, vannak olyan napok amikor csak rá gondolok, de van olyn is amikor 1x 2x.. Meghát valamikor nemtudom igazán, hogy min stresszelek. Elalvás előtt mindig arra gondolok, hogy rosszul fogok aludni, de reggel kiderul higy nagyon szepen aludtam.. Minden apro kis fajdalmamra aztk hiszem, hogy egy sulyos betegseg. Tudom magamrol, hogy egészséges vagyok. Magnézium vagy önbizalom hiányom van, vagy esetleg forduljak pszichologushoz? 15/F

2014. márc. 23. 22:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Hipochondria


Keress fel egy pszichológust

2014. márc. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És a pszichologus miben segit ez ugyben? Mit csinal velem?
2014. márc. 23. 22:33
 3/4 anonim válasza:
Majd meglátod xD Segít neked.De ne reagáld túl egy ilyen kis apróságot,mert akaraterő is kell hozzá és rákos lehetsz :D Nem vicc,volt egy ismerősöm így
2014. márc. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Olyan pszichológushoz menjél, aki kiképzett pszichoterapeuta, különben könnyen csalódhatsz. A legjobb kezelési módszerek a KIP, ego-state, Rossi, Bradshow, stb. módszerek.
2014. márc. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!