Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha csak ez a kettő lenne,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha csak ez a kettő lenne, akkor egy kissé teltebb lányt választanátok, vagy egy egészséges életmódú, sportos, fitt lányt? Miért?

Figyelt kérdés

Mondjuk a teltebb lány mondjuk 170 cm-es magassághoz 70-75 kiló, a másik lány pedig vékony, enyhén izmos, és pontosan kiszámolja a kajáját, heti 3-4x edz.

Most az egyéb tulajdonságoktól tekintsünk el!



2016. márc. 19. 20:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
58%

A kissé teltebb lány nem egészséges?


Egyébként ízlése válogatja, hogy ki melyik mellett fog dönteni.


De egy egészséges életmódot folytató személy az szerintem mindig előrébb van a sorban. Hisz a legdrágább kincs az egészség!

2016. márc. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
88%
Pedig pont az egyéb tulajdonságok alapján lehetne dönteni, ha a lányon van egy kis felesleg (nem a kövér kategória) engem nem igazán zavar, ezért ha két ilyen lány között kéne választanom, valószínűleg nem a fittség alapján döntenék.
2016. márc. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
73%
Vékony sportos lányt. Egyértelműen díjaznám az energiabefektetését! 21/F
2016. márc. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
71%

Én 172 cm vagyok és 70 kg. Nem érzem magamat teltnek. :D Edzek heti 3x, a kajámat nem számolom ki, de figyelek rá és kb. 3 kilót híztam amióta mozgok. Izom jött a lényegesen könnyebb zsírpárnák helyére, formásodtam.

Egyébként a tapasztalatom, hogy a férfiak jobban szeretik a vékonyka, törékenyebb nőket.

2016. márc. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Zsírt leadni és izmot felszedni egyszerre még mindig nem lehet. Nem a zsír HELYETT megy az izom. :D
2016. márc. 19. 20:28
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Nálam ez annyira nem ilyen... Az, hogy vonz valaki az nem olyan, mint ahogy méregetem egy mobiltelefon tulajdonságait, hogy ez gyorsabb, de annak meg szebb a képernyője.


Az az alap, hogy tök ritka, hogy valakitől igazán elvesztem a fejem. Ha pedig ez megtörténik, akkor pedig ez előtt meghajol és akkor nem ellenkezem, hogy de miért ilyen.

2016. márc. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
90%

Én 170cm vagyok és 70-77kiló, mégse tûnök kövérnek és egészségesen is élek viszonylag, ilyen az alkatom nem nagyon tudok vele mit kezdeni, de kössz, hogy ez már soknak számít a szemedben :D

A kérdésre a válasz egy olyat mint én mert Velem meglehet enni jóízûen egy pizzát vagy bûnözni fagyival az ágyban és nem rohangálok kalória táblázattal a boltba :D

19/L

2016. márc. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
21%
Ja és napi szinten eddzek :D
2016. márc. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
52%
Mindenképpen a fittet, mert nálam speciálisan kedvelt ez a tulajdonság.
2016. márc. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
39%

Csakis a fitt. Hogy miért? Nos, a testünk valahol az életmódunk, a gondolkodásunk tükre is és sok belső tulajdonságot sejtet.

Kezdjük ott, hogy alapvető különbség a két típus közt, hogy az egyiknek biztosan (legalábbis ebből a szempontból) hatalmas kitartása és akaratereje, illetve önkontrollja van, ez nagyon pozitív emberi tulajdonság. Aki fitness diétát tart, annak azért elég komoly ismeretei szoktak lenni a táplálkozásról, makro-és mikrotápanyagokról, a testről, agy-izom kapcsolatról, edzésről stb. ami hasznos és elismerésreméltó.

Nem probléma az sem, hogy a fitt csajjal adott esetben lehet egy jót edzeni, futni és az idő múlásával is jól fog kinézni, mert tesz magáért.

És végül, de nem utolsósorban azért egy telt lány feneke lehet akármilyen, de egy fitt csaj kerek, feszes, formás fenekénél soha nem lesz jobb. Ebből meg már az is következik, hogy a fitt nőknek van egy egészséges test és öntudatuk, ami szintén jól áll egy nőnek.

2016. márc. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!