Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon gáz, hogy bizonyos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz, hogy bizonyos helyzetekben (pl. megpuszil egy srác, vagy olyat kérdez, amit kínosnak érzek, vagy kellemetlen helyzetbe kerülök; sok ember előtt kell beszélnem, stb. ) nem elpirulok, hanem rákvörös lesz az egész fejem?

Figyelt kérdés
20/L

2015. ápr. 5. 21:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem aranyos :)
2015. ápr. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 To7ka ***** válasza:
Sok ember előtt picit valóban kellemetlen lehet, de egy puszitól, hehe.:) Nem hiszem, de próbálj meg rájönni, konkrétan mi okozza (ez picit több érzésnek tűnik nekem, nem csak ha kellemetlen helyzetbe kerülsz, egy puszi azért elég jó dolog), vagy barnulj le, úgy kevésbé látszik!:)
2015. ápr. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Jól látod, nem csak kellemetlen helyzetekben fordul elő, akkor is ha zavarban vagyok.

Egyébként ez nem aranyos, egyenesen undorító. Ma egy ilyen helyzet után vettem észre, mivel tükör közelében voltam, láthattam magam, komolyan elkapott a hányinger, ahogy láttam az égető tűzvörös arcomat, alatta a nyakam meg hófehér...tisztára mint egy rajzfilmfigura :/

Reméltem, hogy az alapozó valamennyire fedi de nem, teljesen átüt rajta.

Az a baj, hogy az a típusú fehér bőröm van, ami képtelen barnulni :/

2015. ápr. 5. 21:39
 4/6 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz vele, 20 évesen ez abszolút nem fura. Ennyi idősen engem is simán le tudott izzasztani pár évvel idősebb jó csajok incselkedése (tuti hogy sokszor direkt ez volt a céljuk), míg mondjuk a pár évvel fiatalabbakkal meg elég jó fellépésű tudtam lenni.

Előtte pár évvel, még szexuálisan viszonylag tapasztalatlanként, meg még könnyebben zavarba jöttem csajoktól.


Most is családos emberként, néha játékos ugratós-flörtölős beszélgetéssel zavarba tudnak hozni kolléganőim, érezve a határokat néha úgy gondolom még az elején hogy egy ugratásba majd a végén a kolléganő pirul bele, aztán helyette az én homlokomon jelennek meg izzadságcseppek. Vagy könnyebben tartok most is prezentációt beosztottaknak mint vezetőknek.


Amit ajánlani tudok, elsőként olyan közegben keresd a szabadidőt eltöltését, ismerkedést, ahol nem érzed azt, hogy a többiek nálad sikeresebbek, rutinosabbak. Ha pl. nem vagy egy nagy partiarc, akkor elsőként szolidabban bulizó baráti kört keress, ahol kevesebb a gátlástalanság.

2015. ápr. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy a barátaim tudják milyen pirulós vagyok, és sokszor direkt zavarba hoznak mások előtt, mert ők is aranyosnak tartják..meg viccesnek...:D :/
2015. ápr. 7. 13:54
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor egy kicsit kevesebb bizalmaskodást engedj meg barátaidnak. Nőként ezt simán eladhatod a méltóságodra való ügyelésnek (olyan nőkre is jellemző, akiknek magánélete rendben van, de habitusuk, neveltetésük miatt ilyen téren távolságtartóbbak), férfinál már inkább fatökűség.
2015. ápr. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!