Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szex első alkalommal? Vélemény...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex első alkalommal? Vélemény? Férfiak?

Figyelt kérdés
Nálam nem sok mindent befolyásol. Nálatok?

2016. aug. 8. 10:55
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
92%
Belefér persze. Nem befolyásolja hogy mi a célom a csajjal. 26/F
2016. aug. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
100%
Én nem mennék bele, kivéve ha nagyon "olyan típus" a csaj, hogy megnyer magának (nem külsőre) és fel tud oldani. De olyan nincs, így nem. Bizalmatlan vagyok én ehhez.
2016. aug. 8. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
97%
Túl korai. Hol marad a megismerés varázsa?
2016. aug. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
97%
UTolsóval értek geyet!!!
2016. aug. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
Bizonyos ritka, ki ételes esetekben el tudom képzelni. De alapjába véve nem. Túl korai.
2016. aug. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:
Nekem volt ilyenből 6 éves kapcsolatom. :) És csaj vagyok pedig :)
2016. aug. 8. 11:18
 7/37 Noren1989 ***** válasza:
94%

Szerintem nem praktikus. Szép dolog a petting, ha csak a szexualitás oldaláról közelítjük meg a problémát.


26/F

2016. aug. 8. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 A kérdező kommentje:
Nem tudom, nekem nincs kedvem nagyon húzni. Randizgatok itt hónapokig és kiderül, hogy nagy zérus az ágyban... Bánnám az elvesztegetett időt...Dehát ki így, ki úgy.
2016. aug. 8. 11:45
 9/37 anonim ***** válasza:
95%

Nem az én világom. Nekem mélyebb bizalom kell hozzá, és azt vallom, hogy az igazán jó együttlétek némi összecsiszolódás után kezdődnek. A "derüljön ki, hogy összeillünk-e szexuálisan"-duma is emiatt nem valami valid.


24/F

2016. aug. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 A kérdező kommentje:
Hát sajnos én nagyon sok ellenpéldát tudok. Randiztam jó sokat valkivel, nagyon jól éreztem magam vele, de a szex felettébb pocsék volt...akármennyire is kedveltem. És hiába tagadja mindenki, nagyon meghatározó szerepe van egy kapcsolatban.
2016. aug. 8. 11:49
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!