Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok mi a véleményetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mi a véleményetek erről a viselkedésről? Tetszene nektek vagy kicsit csalódott lennétek amiért nem harcol értetek kicsit a pasi?

Figyelt kérdés
Amikor egy pasit kapcsolatot szeretne de ti arra hivatkozva elutasítanátok hogy nem álltok készen nem zártátok le a volt barátotokat. (holott más pasi van a dologban) Időt kértek a pasitól. A pasi erre venné a lapot kilép az életetekből vagyis nem keresi társaságotokat névnapra,szülinapra ír nektek csak.
2016. aug. 8. 15:38
 1/8 anonim ***** válasza:
A racionális tipusok elfogadják a választ és nem keresnek,még ha van is valamennyi vonzalom,az érzelmesebbek pedig próbálkoznak meghódítani a kijelentés után is.A többség inkább tovább áll.Nekem jobban tetszik az,amikor a pasin látom,hogy akar,de én nem is vagyok az a tipus,aki megvárat valakit.
2016. aug. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én már küldtem el pasit és örültem hogy utána keresett és kicsit küzdött hogy legyen kapcsolatunk. Ugyhogy elsőre nem érdemes a pasiknak feladni, ha másodszorra is nemet kapnak akkor viszont igen.
2016. aug. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én nem adtam fel kerestem tovább társaságát de amikor másodszorra is elutasított akkor már nem kerestem.Barátja van és már nem zavarom.
2016. aug. 8. 16:05
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha valakit ezzel utasítok el, akkor tényleg nem vagyok készen egy új kapcsolatra, így esélyét sem látom, hogy legyen belőle valami. Ha még ugyan nem hevertem ki az egészet, fenntartásaim vannak, de szerelmet nem érzek az ex iránt és érdekel a férfi, akkor elmondom neki ezt őszintén, és ha szeretne velem lenni, akkor nagyon lassan haladjunk, legyen türelmes. Ő pedig eldönti, hogy bevállalja-e. Hülyíteni nem akarok senkit, nálam a nem tényleg nemet jelent, nem szeretem, ha utána még próbálkoznak.
2016. aug. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem szoktam kéretni magam, ha azt mondom, hogy nem állok készen egy új szerelemre, akkor az úgy is van. Nem véletlenül mondom.

Úgyhogy nem lennék csalódott egyáltalán. A helyében én is ugyanúgy reagálnék.

2016. aug. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Nem szokásom kéretni magam meg játszadozni. Ha valakinek azt mondom, zárjuk le, akkor az egyetlen elfogadható viselkedés, amit a pasitól elvárok az az, hogy békén hagy.

Nem vagyok egy kib-szott aranyserleg amúgyse. Harcoljon arany medálért meg világbékéért, de ha én elküldöm, értem ugyan ne.

2016. aug. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nincs értelme játszadozni.Ha két ember kölcsönösen akarja egymást, nincs szükség ilyen játékokra.Nem érdemes pazarolni az időt, ha az egyik nemet mond.A nem kimondása Sosem véletlen.

41/N

2016. aug. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ha visszautasítom, nem várom el, hogy fusson utánam
2016. aug. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!