Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek a helyemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyemben? A kérdés a volt barátnővel kapcsolatban van. Eléggé szívás a helyzet, így a segítségetek kéne, kicsit el vagyok keseredve és nem tudom, mit kéne tenni.

Figyelt kérdés

1 éve szakítottam a barátnőmmel, hívjuk Hajninak, aki külföldön él, együtt laktunk ott. A probléma az volt, hogy nagyon féltékenykedett, nekem itt dolgom volt MO-n és haza kellett jönnöm 3 hétre és nem azonnal repültem vissza hozzá. Aztán ő elképzelte azt, hogy nekem itt van valakim, és szakított velem, utána 1 nappal rá visszakönyörögte magát, majd megcsinálta még 2x. A 3nál azt mondtam, hogy akkor tényleg szakítsunk. Ez volt 2015 júl. Ő akart volna találkozni, még 3 hónappal később is, de én még haragudtam rá.


Azóta is csomót vele álmodok. Volt 1 rövidebb kapcsolatom, fejben mindig Hajnihoz hasonlítottam. Ugyanígy egyéjszakásoknál is, mindig az eszembe volt, hogy Hajnival mennyivel jobb volt.


Viszont Hajninak azóta barátja van, fél éve.



Érdekel a véleményetek!


2016. aug. 9. 13:37
 1/3 fru_ ***** válasza:

Amikor vele álmodsz, akkor ugye nem a féltékeny hisztiről álmodsz?

Neki, ahogy látom a kapcsolat normális eleme, a rendszeres szakítás, majd újrakezdés.

Az új pasinál kb. kettőnél tarthat.

2016. aug. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De, a féltékeny hisztiről is szoktam álmodni. No joke.
2016. aug. 9. 14:12
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem lépj tovább rajta! Nem viccelek, a csaj csak mérgezi majd a lelkedet. Az agyad majd fel fogja dolgozni a dolgot, lehet ennek része ez az álom. Nem lenne jó neked vele, szerintem hagyd. Zárd le! Nehéz lesz de megéri
2016. aug. 10. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!