Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Nálatok mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Nálatok mennyire számít az ismerkedésnél/párkapcsolatban, hogy a nőnek milyen az anyagi helyzete?

Figyelt kérdés
Elutasítanátok egy nőt csak azért mert szegényebb családból származik? Kapcsolatban zavaró tényező ez számotokra?

2016. júl. 21. 07:59
 1/9 anonim válasza:
Nekem egyáltalán nem számít.
2016. júl. 21. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

a nőnek milyen az anyagi helyzete -- szegényebb családból származik


mi köze a kettőnek egymáshoz? miből él a nő? mit tesz a jövőjéért?


N

2016. júl. 21. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

számomra a pénzhez való hozzáállása, a jövőre vonatkozó tervei fontosak inkább...


23F

2016. júl. 21. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna abban az esetben, ha nem feszélyezné az, hogy meghívom ide-oda, vagy vennék neki ajándékot. Ezt nem azért, hogy megvásároljam, de szeretek kedveskedni a lányoknak, és az zavarna, ha nem fogadná el az apróbb ajándékokat azért, mert azt hinné, hogy felvágok a pénzemmel, vagy a helyzetemmel. Ez zavarna, tény, de ha ez nincs akkor nem érdekel. Az állás ugyanez, tőlem lehet atomfizikus, vagy takarítónő, pont nem érdekelne. 23/F
2016. júl. 21. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire. Legyen hajlandó dolgozni, és ne velem akarja eltartatni magát, ennyi elég.
2016. júl. 21. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Minimum, el tudjon tartani és a hobbijaimat tudja finanszírozni.
2016. júl. 21. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

2#

Vedd úgy, hogy ez két kérdés.

Amiatt elutasítana-e egy férfi egy nőt mert szegényebb családból származik.

És amiatt, hogy rosszabb az anyagi helyzete.


(Nem rólam szól a kérdés).

2016. júl. 21. 08:57
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Régebben már válaszoltam hasonló kérdésre. Engem nem zavarna, csak ne én legyek a megoldás az anyagi helyzetére, mert én nem akarnám megoldani, legfeljebb segítenék neki bizonyos dolgokban. De eltartani senkit nem akarok...
2016. júl. 21. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ha emellett pénzéhes goldminer lenne, akkor lapát.
2016. júl. 21. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!