Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek egy jóval...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek egy jóval idősebb nő, fiatal férfi párral?

Figyelt kérdés

Csak kíváncsiságból kérdezem. XD Mert hogy van ilyen. Akár sztároknál is.

Szóval ha jól kijönnek egymással és a férfi vonzódik hozzá, akkor szerintetek lehet bármi közöttük? (pl 25 éves férfi 45-50es korú nővel) Illetve merjen e kezdeményezni/közeledni hozzá, vagy teljesen kizárt, hogy esetleg viszonozza ezt az érzést a nő?

(légy szíves kort is írjatok)

Köszi a válaszaitokat!!!



2016. aug. 9. 19:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát én egyet ismerek a környezetemben ott , 31 a férfi és 41 a nő. De tökéletesen jól megvannak. És minden viszonzott.
2016. aug. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem az én dolgom megítélni, ha szeretik egymást, az ő dolguk.
2016. aug. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Úgy általánosságban nem tudok a kérdésedre válaszolni, de az tény, hogy 16 évvel fiatalabb a barátom, és fantasztikusan jól kijövünk egymással – minden téren.
2016. aug. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

2. Nem a megítélésükre vagyok kíváncsi:

Igaz félreérthetően írtam! Szóval pl valaki szeret egy nála 2X idősebb nőt akkor szerintetek merjen kezdeményezni/közeledni hozzá? Illetve lehet e közöttük igazi kapcsolat még ha nem is hosszú távra szólna.

2016. aug. 9. 19:54
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem túl valószínű, hogy a nőnek is bejön majd, de lehet próbálkozni, főleg ha úgy tűnik, hogy szimpatikus vagy neki.
2016. aug. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
51%
Ha nekik jó, akkor rajta! Ez mindenkinek a magánügye. Más kérdés, hogy nekem furcsa, mert én képtelen lennék akár egy évvel is idősebb csajjal együtt lenni, sosem volt ilyen és nem is lesz. Nem tudom elképzelni, hogy mit akarhat egy 25 éves srác egy anyja korabeli nőtől, hogy kívánhat egy olyan testet, amely már évek óta erős amortizációnak van kitéve, ahelyett, hogy egy fiatal, friss, csinos csajt szorongatna. De ha neki erre van gusztusa, hát az a ő dolga...
2016. aug. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Van egy ilyen ismerősöm, aki kipróbálta ezt a dolgot: ha a felek megfelelnek egymásnak, akkor miért ne? ma már úgyis annyira változatos ez a témakör is.
2016. aug. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Ha azt vesszük figyelembe a friss husis csajokat többnyire teljesen más hajtja mint az érettebb nőket. És mondjuk úgy hogy a mostani csajok nagy többsége semmire nem való. Sőt sokuk még szexben sem jó. Pedig annyira fényezik magukat. Ellentétben a normális, komolyabb idősebb kategóriával. Akik közül már jócskán akad szemrevaló és normális nő, aki mellesleg ért is valamihez és tud is valamit. XD

TISZTELET A KIVÉTELNEK!!!

De én is úgy látom, hogyha a két fél között megvan a szinkron akkor az nagy előny mindkét fél számára akár a nagy korkülönbség ellenére is. Igazából a sok nő közül akit ismerek az idősebbek/érettebbekkel érzem magam jól és ezekkel a nőkkel találom meg a közös témákat.

2016. aug. 9. 21:14
 9/9 anonim ***** válasza:
kizárt hogy 25évesen gyereket akar
2016. aug. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!