Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Alkottatok már egy párt egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alkottatok már egy párt egy nem épp becsületes és törvénybarát emberrel?

Figyelt kérdés

Tényleg olyan mint a filmekben? :D

Vagy jobb inkább elnyomni az érzéseket iránta?

Érdekelnek személyes történetek :)



2016. aug. 9. 21:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Én magam leszek egy nap törvénysértő bűnöző úgy érzem, így lehet szakmai ártalom lesz egy másik bünözővel összejönnöm. Nagyon gonosz ember vagyok én. A legjobb lenne már most tarkón lőni, de sajnos a többiek nem gonoszak.
2016. aug. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Attol fugg milyent fogsz ki,de sokszor nem fenekig tejfel az elet egy ilyen pasi oldalan. Ha a pitianar suttyot fogod ki,akkor jo esellyel nagyon rossz eleted lesz. Viszont,ha az igazi nagyhalat fogsz ki,akkor jobb eselyeid vannak. Gondolok en arra,hogy sikkaszt,atveri az embereket,ketes uzoeteket bonyolit. Na ezzel a tipussal meg ugy ahogy erdemes...

A pitianer suttyo alatt a narkos,betoro,rablokat ertem ,akik azt hiszik ,hogy nagymenok mert nullszerias drogokat arulnak gyerekeknek stb.

2016. aug. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nehéz elhinni h épp nekik van szükségük tartós hosszűtűvú kapcsoaltra :D
2016. aug. 9. 22:03
 4/4 anonim ***** válasza:

Volt "szerencsém" pár éve összejönni egy ilyennel. Egyáltalán nem olyan mint a filmekben, mert nem poènos amikor egy bolti lopás vagy mondjuk egy plázába betörès után berángatnak téged is a rendőrsègre és tettestárskènt kezelnek, holott te soha nem csináltál semmit. Az egyik bolti lopásnál konkrétan ott voltam de nem láttam, hogy mit csinál. Kifelè a biztonsági őrök vezettek el minket, majdnem elsüllyedtem szègyenemben, mert sokan látták. Az irodában kipakoltatták a táskámat és ellenem is elindították a feljelentést, mert próbáltam menteni a helyzetet, de az akkori pasim még be is szólt, hogy 100ból 1-et szúrtak ki, mert mindig oda járt. A rendőrkapitányságon tudtam csak kimagyarázni magam amikor külön hallgattak ki minket, én megúsztam. Nagy mázlim volt, mert sokszor kellett erkölcsi bizonyítványt kérnem amit nem kaptam volna. Őt megbüntettèk, pènzbírságot is kapott.

Ami végleg betette a kaput az az volt amikor az akkori munkahelyére zárás után betört ès kirámolta a kasszát a haverjával, ezután felhívott, hogy hozzám hozná a cuccot. Szerencsére a kamera vett mindent és másnap reggel elkapták a főnökei.


Nagyon nem vicces ès nem "buli", mert ha rossz helyen vagy rossz időben elszúrod a saját életedet is, a szégyenről nem is beszélve. Természetesen megszakítottam vele a kapcsolatot, pláne miután egyszer nem volt nálam pènztárca és bejött velem a fizumért amit ő rakott el és másnapra el is költötte. Nem volt könnyű megszabadulnom tőle, mert hónapokig zaklatott, és feljárt hozzám, a kapuban állt sokáig, amíg rá nem engedtem a kutyát egyszer.

Nyilván amikor összejöttem vele nem tudtam, hogy ilyen...de azt tanácsolom, hogy amíg tudsz addig menekülj, mert nemcsak anyagilag, hanem lelkileg is kicsinál.

Nem engedte pl.h befejezzem a sulit, odajött az esti gimihez és a haverjaimmal szemétkedett, egy idő után be sem mertem járni. 20 éves elmúltam mire le tudtam tenni az érettségit, és nem azért mert hülye vagyok, hanem mert elmentem dolgozni és már időm meg energiám sem volt újrakezdeni. Viszont összeszedtem magam, egyetem stb. De ezt megtehettem volna előbb is, ha ez a kis p.cs nem vesz el majd' 1 évet az életemből ès nem zaklat utána sokáig.


Nem tudom Te milyen helyzetben vagy és van-e kapcsolatod ilyen emberrel, de kérlek, saját magad miatt koptasd le!

Az ilyen a társadalom legalja, rajtad fog élősködni mert életképtelen ès ki fog csinálni idegileg...

2016. aug. 10. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!