Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nem tudom, hogy reagáljak....

Nem tudom, hogy reagáljak. Valaki tud adni tanácsot? (lejjebb részletesebb)

Figyelt kérdés
Tegnap tesi órára átöltöztünk, (lány vagyok, már a fiúkkal 13 évesen külön öltözünk) És az egyik osztálytársam azt mondta nekem, hogy a többi lány rajtam nevetett, és engem gúnyolnak. Szóval, ez nekem nagyon rosszul esett, mert eddig úgy tudtam, hogy nem beszélnek ki a hátam mögött, de tévedtem. Ma is láttam, hogy az egyik lány a másikkal kibeszél, mert hallottam a nevemet, és a padtársam közel ült hozzájuk, és mondta, hogy engem beszélnek ki. Tudom, hogy sok emberrel ez már megtörtént, meg ez mindennapi, de nálam más. Aki kibeszélt, úgy tudom, hogy a barátnőm. Nem is a legjobb, de jóba vagyunk. És egyszerűen nem tudom, hogy megkérdezzem tőle, hogy mi a baja velem? Még oviban legjobb barátnők voltunk, de ma már valahogy nem, és olyan düh van bennem amit még nem éreztem. Valaki tudna segíteni?

2015. jan. 13. 16:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne törődj velük, ha bármire rákérdezel, nem biztos, hogy igazat mondanak. Ha lepereg rólad a gúny, vagy a megjegyzés, egy idő után abba hagyják. És aki téged kibeszél, az nem barátnő, hanyagold egy kicsit, majd ő megkérdezi, miért a mosolyszünet. Na, akkor említsd meg, hogy nem szereted a pletykát.
2015. jan. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg a barátnődet, hogy mért beszélt ki, muszáj szemtől-szembe tisztáznod vele, ha még érdekel a barátsága. Ha rajta kívül mások többen is gúúnyolódnak, tudnod kéne annak mi az oka. Viselkedés? Ruházat? Fura szokás? Egyéb? Ha a sok ember gúnyolódik valakin az is csúnya dolog, de lehet, hogy van annak valami kiváltó oka, ami irritálja őket. Előbb ezt kéne megtudnod, mit beszélnek rólad konkrétan. Ha alaptalan rosszindulatú pletyka az ok, akkor főleg tisztázni kell az alaptalanságát és kérdőre vonni a forrást. Azt nem tudtad meg mért gúnyolódtak rajtad? Konkrétumok nélkül elég nehéz tanácsot adni. Ha a barátnőd eltávolodott tőled az egy folyamat és koráábban kellett, hogy legyenek jelei, vagy kiváltó oka.
2015. jan. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer megkérdezném tőlük, hogy többnek érzik-e magukat attól, hogy valakit a háta mögött kibeszélnek.
2015. jan. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 furcsahosszuhaju válasza:
100%

Mindenképpen beszélj vele, kérdezd meg,

hogy miert haragszik? Mit csinalsz rosszul? Fontos hogy tudd a velemenyet, avagy a haragjának az oká, ugyanis addig nincs előrehaladás, ha te nem beszélsz vele mert o kibeszel, de az okat nem tudod. Ebbol lehet hogy hatalmas felreertes lesz a kesobbiekben.

2015. jan. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :) Csak egy picit ebben az a fura, hogy miután kibeszélt, azután hozzám szól, és mintha nem is lenne velem semmi problémája. Egy jóó párat biztos kipróbálok. Tisztázni fogom vele, hogy mégis miért beszél ki.
2015. jan. 14. 14:43
 6/6 anonim ***** válasza:
Ilyenek a barátnők.
2015. jan. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!