Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok ahhoz, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok ahhoz, ha a párotok (férfi) el akar utazni kirándulni egy kicsit nélkületek külföldre egy ismerőséhez?

Figyelt kérdés

Az ismerősnél az a bökkenő, hogy csaj,néha néha chatelnek egymással, s már volt közük egymáshoz(lefeküdtek már).

Te pedig vagy a nagy szerelmes, bízol a párodban, de azért mégis, ki tudja mi történhet,te nem ismered a csajt, pláne ha innának, mi történne...



2016. aug. 9. 22:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%
Még is, mi történhetne? Nosztalgiáznak kicsit. Már lefeküdtek, nem lesz újdonság. Azért nosztalgia.
2016. aug. 9. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Aha. Kirándulni...annyira átlásztó.
2016. aug. 9. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
*átlátszó
2016. aug. 9. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
36%

hadd menjen, ezen nem akadnék ki

én is szoktam külföldre menni nélküle

a bizalom meg más kérdés

2016. aug. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
A vak is látja, hogy miért megy.
2016. aug. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
63%

Tulajdonképpen ez egyenlő azzal, mintha azt mondaná, hogy elutazom a külföldi csajhoz, dugunk egyet kettőt aztán majd jövök haza.

Ha ez neked belefér, lelketek rajta. Ha nem, akkor alaposan átgondolnám a kapcsolatotok értelmét a helyedben.

Nálunk ebből nincs probléma, mert mi amolyan nyitott házasságban élünk, de mi ezt már évekkel ezelőtt megbeszéltük, így rendben van, ha néha néha egymás nélkül utazunk...

2016. aug. 9. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Téged ilyen nyíltan h-lyére mer venni a párod? ejha.
2016. aug. 9. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Én voltam a megengedő,támogató bnő mintaképe amíg jól át nem vertek,azóta sajnos nemsajnos,gyanakvóbb lettem.Fenti eset ha velem történne,már a túl gyanús kategória.Nem örülnék ha elmenne...
2016. aug. 9. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szóval meg akar csalni, akkor talán már nem vagy elég neki. Ha mindenképpen nélküled akar menni, eszébe se jut, hogy féltékeny lennél, vagy mégis, de nem érdekli. Hát szerintem hadd menjen, de te is költözz külön tőle, amint lehet, mert neked asszem, nem ilyen párkapcsolat kell, hanem tényleg PÁRkapcsolat, amiben tényleg csak ketten vagytok.
2016. aug. 10. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Mi van ha csak tényleg szét nézni menne külföldre, s barátként kezelné a lányt, ő megmutatná neki a látnivalókat. Bár gondolom nála szállna meg...

Én nem ismerem a csajt,hogy milyen,de nem bízom benne. A páromba vetett bizalom már más tészta.

2016. aug. 10. 01:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!