Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan tudom, hogy egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom, hogy egy férfi csak barátkozni akar vagy többet is akar a barátságnál?

Figyelt kérdés
2016. jún. 9. 09:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Onnan, hogy majd mondja, meg ahogy viselkedik. Mellesleg nem minden férfi ront ajtóstól a házba, először fölmérik, hogy érdemes-e próbálkozni és ha úgy találják, hogy nem, akkor észre sem fogod venni az eredeti szándékot és alapból csak barátkozni fog veled.
2016. jún. 9. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És ha a tettei és a szavai nem tükrözik egymást? Szóban csak barátságot akar, de a tettei épp az ellenkezőjét sugallják.
2016. jún. 9. 09:22
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nincs itt ellentmondás, egyszerűen tesztel, hogy mit várhat tőled. Nem akar tványosan pofára esni így ha visszautasítod arcvesztés nélkül állhat tovább, mert kifelé azt kommunikálta, hogy csak barátkozik.
2016. jún. 9. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha pl. elhív kettesben akkor több mint valószínű, hogy tetszel neki.
2016. jún. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Még konkrét esetben sem tudnánk biztosat mondani, de te egy általános receptet akarsz? ráadasul szerintem még te sem tudod pl azt hogy te pontosan mit is szeretnél.
2016. júl. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Eszre fogod venni hidd el ;) ha nem akkor nem is kar erted
2016. júl. 5. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!