Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon szemét dolog lenne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cukilányka 0.0 kérdése:

Nagyon szemét dolog lenne?

Figyelt kérdés

Mint már korábbi kérdésemben leírtam, prostituált voltam Németországban fél évig, hogy legyen pénzem a tanulmányaim során fenntartani magamat. Nem voltak nagy igényeim, egy jó belvárosi albi Pesten, 5. kerület alá nem adom természetesen, illetve fitnesz & healthy food, ami még sokat elvisz, meg ugye pár buli egy héten.


Úgy érzem, én a becsületes utat választottam, megtettem minden tőlem telhetőt, de sajnos elbuktam a felvételit, közgazdaságra szerettem volna menni államilag támogatottra, de sajnos csak önköltségesre fértem be. Így viszont nem lesz elég pénzem, valamin meg kell fognom magam.


Arra gondoltam, hogy egyetem mellett live jasmin-en keresnék egy kis plusz bevételt, illetve támogatók segítségére hagyatkoznék.


A kérdésem az, hogy nagy szemétség lenne-e, ha két támogatót tartanék és nem tudnának egymásról?


Az egyik támogatóm egy 43 éves úriember, aki albit biztosítana nekem egy kis törődésért, a másik pedig egy 35 éves fickó, akivel alkalmiznék.


Szerintetek ez így jó terv? A pasimnak és a szeretőmnek kéne szólnom róla?


20L



2016. aug. 11. 14:07
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
XD
2016. aug. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%
Hogy unatkozhat valaki ennyire?
2016. aug. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%
Mesélj még cukika.😉😂
2016. aug. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%

Kedves kérdező!


Teljesen érthetőek az igényeid, 5. kerület alá semmi kép sem szabad adni, viszont a pár buli egy héten az szerintem túl kevés, én pár bulit egy nap szoktam lenyomni.


Abszolút a becsületes utat választottad. Sajnálom, hogy elbuktad a felvételit, de még egy kis munka, és szerintem megoldod.


Na... livejasmin, ez is egy megoldás.


Szerintem egyáltalán nem szemétség, ha nem tudnak egymásról.


Ez egy teljesen jó terv, a pasidnak és a szeretődnek nem kell tudni róla.


21/F

2016. aug. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ekkora kamut :D csak le ne szakadjon a plafon . De amugy nagyon jo otlet ,ne szolj a pasidnak ugyse fog kiderulni . De szerintem inkabb kezdj el irni lanyregenyeket hatha ott beveszi valaki :D
2016. aug. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Legjobb, ha egyik pasinak sem szólsz, mit csinálsz. A két eltartónak sem mond meg, miért is tartanak el. Különben, az a tuti, ha meg te sem tudsz az egészről.
2016. aug. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hát tudjátok az lenne a durva ha szórul szóra igazat ír...

Amíóta saját magam is teljesen őszintén írok, -nem hisz nekem senki.

Kérdező, ilyen multtal nem hiszem, hogy lelkiismereti problémát kellene csinálni az ügyből:)

Tedd amit jónak látsz.

2016. aug. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

JÉZUS krisztus


XDDD

2016. aug. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Mi köze van a múltamnak ahhoz, hogy ez lelkiismereti kérdés-e vagy sem?
2016. aug. 11. 17:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!