Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivel külömb/előkelőbb a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel külömb/előkelőbb a pincér szakma mint taxizás?

Figyelt kérdés
Megismertem egy lányt, szimpatikus volt, remekül elbeszélgettünk, csak mikor a munkára tért a téma akkor azt mondta, hogy elég gáz, hogy csak taxizok és ideje lenne már kezdenem valamit magammal. Oké, mégértem, hogy nem egy álom meló, de miért pont egy felszolgáló lány mondja ezt nekem?

2016. aug. 11. 16:03
 1/8 cukilányka 0.0 ***** válasza:
82%

Nincs szerintem semmi gond a taxizással. Ha nagyon szeretsz vezetni, akkor szerintem teljesen jó munka, mert egész nap azt csinálod, amit szeretsz.


20L

2016. aug. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Pincér és pincér között is lehet különbség, ha valaki pl. egy elsőosztályú vagy egy Michelin-csillagos étteremben dolgozik.


Ettől függetlenül, szerintem nem kellene elszállni még a Michelin-csillagoktól sem :)

2016. aug. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Semmivel. A kijelentése alapján ez a lány akkor sem ütné meg a szintet, ha 3 sikeres cége lenne 10 diplomával...
2016. aug. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
én 25vagyok, csaj meg 22. talán azt gondolja, hogy 3év múlva bank ingazgató lesz?
2016. aug. 11. 16:20
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

Hogy van most nálatok a taxis vizsga? Fejből kell vágni az adott terület összes utcáját mint régen, vagy csak elég ha van egy GPS-ed? Mert a pincérnek nincs. A jobb pincérek kisebb gasztronómiai adatbázist hordanak a fejükben, tudják hogy mit bem ehetsz ha allergiás vagy, melyik ételhez melyik bor dukál.


Az említett lány nem egyetemista véletlenül? Mert ha neki ez csak egy átmeneti állás, de neked nem, akkor joggal kérdezheti hogy miért nem szeretnél valami komolyabbat, ahol... És ez nyilván sztereotípia... Csak mereszzed a segged, ha beül az utas, beírod a gps-v a címet, odavezeted a kocsit, majd legombolod a nagy dohányt. Ezt konkrétan bárki megcsinálja, akinek van jogsija, és nem teljesen analfabéta.


De most nyugodtan megcáfolhatsz a munkád illetően, hiszen elsőkéznől tudu nyilatkozni.

2016. aug. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
román vagyok, itt a taxis engedélyhez minimum 2éves jogsi kell. Azonkivül van egy amolyan emelt szintü kressz vizsga +rengeteg jogszabály magolnivaló. helyismeret nemszükséges az engedélyhez, abból majd a munkadó "vizsgáztat". Tény, hogy ezt bárki megcsinálhatja aki nem analfabéta
2016. aug. 11. 16:32
 7/8 anonim ***** válasza:
#6 És magáról a munkáról esetleg valami? Mert nem tudom hogy Romániában mi a helyzet, de Magyarországon most nem ők állnak a népszerűségi lista élén. :)
2016. aug. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Azt ugye tudod hogy átlagban a nők többet várnak el mindenben egy férfitól mint maguktól? (VANNAK KIVÉTELEK MÉG MIELŐTT MEGKÖVEZNÉNEK)

Pl

Egy 160 cm-es lány is minimum egy 180 cm-es pasit akar, igaz hogy magassarkúval is cipősdobozra kell állnia hogy felérje de nem baj.


Végzettség terén egy pincérnek is az a vágya hogy pl egy orvos, vagy egy bankigazgató legyen az illető.


Ebből kifolyólag a fizetés is fontos általában akinek van 150ezres nettója az is minimum egy 250ezres fizetésűvel akar járni.


Ha nincs lakása, autója attól még neki ugyan úgy fontos hogy legyen a férfinek.


Csak egy pár példa a tisztesség kedvéért. Ezekből általában a "nincs ló, jó a szamár is" alapon engednek, jó esetben 30 év körüli időpontban várják a fehér herceget, rosszabb esetben életük végéig közben még csatlakoznak az európai feminista szervezethez hogy egyenjogúságot (többletjogot) teremtsenek a nőknek.. Le lehet pontozni nem mindenkiről magyar nők 90%-ról beszéltem :))

2016. aug. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!