Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Járnátok olyan sráccal aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnátok olyan sráccal aki néha vezet egy sör után?

Figyelt kérdés
Régóta ismerem, és mindig is tetszett. Eddig nemsokat beszélgettem vele, de nagyon rendes, kedves fiúnak tünik, másoktól is csak jót hallottam róla. Az egyetlen ami aggaszt, hogy hallottam róla hogy lázán veszi a szabályokat és előfordult már vele, hogy ittasan vezetett. Amúgy nem alkoholista, nem iszik rendszeresen, és akkorsem sokat. Azon gondolkozom, hogy hogyan kellene kapcsolatot termetsek vele, hogy megismerjem, nem akarok csak úgy odamenni hozzá és leszólitani.

2016. aug. 11. 17:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Németországban megengedett egy sörrel vezetni.
2016. aug. 11. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
21vagyok, ő meg 25. Futárként dolgozik, és ezért méginkább aggasztónak tartom, hogy iszik vezetés közben. Igaz, nem a munkája közben történt az az eset, hanem egy szórakozóhelyről ment haza.
2016. aug. 11. 17:18
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2016. aug. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

más szabályokat is ilyen lazán vesz? mondjuk a sebességkorlátozás, előzés, stb?


nem is ismered és már a járáson jár a fejed? lehet házas, családos ember...

2016. aug. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én ott hagynám. Mi az, hogy vezetés előtt egy sört iszik? Többet nem bír meginni? Akkor legalább a sör mellé egy füves cigit toljon.
2016. aug. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
szerintem igen, más közlekedési szabályokat is lazán vesz, de nem állitom, hangsúlyozom, hogy csak szerintem. Tudom róla, hogy nincs barátnője, beszélgettem is már vele párszor. Apum elég jól ismeri, mert dolgoztak együtt, és ő is rendes gyereknek tartja. Ezt csak úgy mesélte nekem valamikor amikor szóba került a munkája, nem én kérdeztem.
2016. aug. 11. 17:25
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Tudod, ha egy egyszerű írott szabályt képtelen betartani, akkor hogy fogja azt az íratlan szabályt betartani, hogy pl. hűség?


Aki alkoholt fogyaszt és úgy vezet, az sz..rik a másik biztonságára, felelőtlen.


Válaszom a kérdésre: Nem!

2016. aug. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem, én lehetőleg egy úttesten se akarok vele soha járni.
2016. aug. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
50%

Ha ez rendszeres lenne, akkor semmiképpen. Egyébként meg esetenként a vőlegényemmel és velem is előfordult már ilyen. Egy sört még nem igazán érez meg az ember (legalábbis, a vőlegényem nem), és késő este meg nincs olyan forgalom még Budapesten sem, hogy az a nagyonminimális ezrelék, ami ettől a vérében alkoholként megjelenik és a rendőr csúnyán megbüntethetné érte, komolyan befolyásolná a reflexeit és a közlekedési biztonságát.

Egyébként, amennyire én látom- és gyakran vezetek, szóval elég jól látom- józanul is van egy pár ostoba fajankó, aki komolyan veszélyezteti mások biztonságát. Vagy akár a biciklisek. Őket még csak meg sem lehet büntetni, pedig egész biztosan van köztük pár, aki nem csak, hogy a forgalmas kereszteződésen lazán áthasít a piroson, de még komolyan be is van lőve közben.


Amennyiben ez csak egy-két alkalommal fordult elő, de egyébként egy felelősségteljes, meggondolt, megbízható ember, úgy nem befolyásolna a párválasztásban. Egyébként meg azért félnék tőle rendesen, hogy valami baj lesz, és nem akarnám direkt tönkretenni magam akár a folyamatos idegeskedéssel, akár azzal, hogy úgy ülök be mellé és tényleg valami rossz dolog történik.

2016. aug. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Lazulj be.... Ismerd meg és utána úgyis érezni fogod, hogy gáz-e tényleg a srác. Ne vadidegen emberekre hallgass. Amúgy meg szerintem ilyen dolgokat fiatalon sokan csinálnak, nem biztos, hogy tróger szar ember, simán "ki lehet nőni" ilyen dolgokból.... 26/L
2016. aug. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!