Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Járnátok olyan sráccal aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnátok olyan sráccal aki néha vezet egy sör után?

Figyelt kérdés
Régóta ismerem, és mindig is tetszett. Eddig nemsokat beszélgettem vele, de nagyon rendes, kedves fiúnak tünik, másoktól is csak jót hallottam róla. Az egyetlen ami aggaszt, hogy hallottam róla hogy lázán veszi a szabályokat és előfordult már vele, hogy ittasan vezetett. Amúgy nem alkoholista, nem iszik rendszeresen, és akkorsem sokat. Azon gondolkozom, hogy hogyan kellene kapcsolatot termetsek vele, hogy megismerjem, nem akarok csak úgy odamenni hozzá és leszólitani.

2016. aug. 11. 17:13
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
0%

Én is olyan vagyok, hogy ha egy szabállyal nem értek egyet, és tudom, hogy szinte biztosan megúszom a büntetést, akkor nem fogom betartani. Mi több, erre büszke is vagyok. :)


És a zéró tolerancia törvénnyel speciel nem értek egyet. Csomó fejlett, nyugati országban nincs ilyen idióta, az embereket gyereknek tekintő törvény, mégis teljesen jól elvannak. Sőt, normális esetben meg sem állítanak a rendőrök indok nélkül. Két-három sör egy nagyobb darab férfit annyira sem korlátoz, mint kialvatlanul vezetni, ami ugye nem illegális.


Szóval ettől még járnék.

2016. aug. 12. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
2016. aug. 12. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
2016. aug. 12. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!