Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk-lányok, szerintetek ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk-lányok, szerintetek ez undorító egy lánytól?

Figyelt kérdés

Ha egy pólót többször húz fel, mielőtt kimosná. Nem egymás utáni napokon, hanem egy használat után visszateszi a szekrénybe és két-három felvétel után mossa ki.

És a nadrágokkal hogy álltok ilyen téren?

Esetleg melltartókkal? (nekem pl abból nagyon kevés van, ami kényelmes és szeretem hordani...)


2016. aug. 11. 18:48
1 2
 1/13 fru_ ***** válasza:
85%
Nekem nem. Én is veszek fel pólót többször, ha nem lesz piszkos, vagy nem izzadok bele, mondjuk a szekrénybe nem teszem vissza, kiakasztom levegőzni.
2016. aug. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ. Van, hogy fél napot van rajtam, mikor itthon ülök szobahőmérsékleten, bedezodorozva. Nem látszik, nem érződik, hogy lett volna rajtam.

Azért ha egész nap abban rohangálok, akkor nem veszem fel újra.

Gatyát van, aki naponta mossa? o.O

2016. aug. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Például én nem izzadok és olyan deom van, hogy nincs testszagom, a ruháim frissek.

Miért koptatnám egy felvétel után a mosással?

Az igénytelen aki büdösen, koszosan veszi fel újra.

2016. aug. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem undorító, én is így csinálom. Nadrágot csak sok használat után mosok. Farmert. Melltartót még ritkábban, főleg a kosaras fazonúakat.
2016. aug. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem az.

A nadrágot én is többször használom, a felsőt pedig ált. 2-szer. Nem hinném, hogy undorító lenne, nem vagyok aknaszagú. :D Ha viszont izzadósabb, melegebb nap volt, akkor egyszer veszem fel a trikót, de ilyen mostanában ritkán van, hiszen érdekes ez az idei nyár.

2016. aug. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Azért a szekrénybe ne tedd vissza, akaszd ki, vagy tedd a szék háttámlájára. Csak ne úgy jár, hogy egyszer a pólók erősebbek lesznek és lehúzzák a széket... :))

Nadrágot gyakorlatilag nem mosok, úgy értem, van vagy 10 nadrágom, mire az egyik eljut a mosásig, addig elmúlik egy évszak... Nem kell húde nadrágra gondolni, most nyáron rövid nadrágok, térd nadrágok, nem ülök a fűre, földre, homokba velük.

Melltartót pár naponta kimosok. Pólot 2-3 alkalom, de tényleg függ attól, hogy milyen idő volt.

De tényleg ne tedd vissza a szekrénybe, mert átveszi a többi ruha a szagot és nem az illatot.

2016. aug. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szerintem sem az. Nagy kánikulában én is leizzadom, de egyéb esetben nem vagyok izzadós fajta, tehát ha csak pár órát van rajtam egy póló, akkor nem mosom ki egyből. Nadrágot se. Melltartóm nekem össz-vissz van 3 db, azokat felváltva hordom és kb. hetente mosom ki őket
2016. aug. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem nincs ezzel semmi gond. Minden használat után (ha nem is koszos meg nem izzadt bele az ember) felesleges rögtön kimosni.
2016. aug. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ha nem izzadok bele, akkor én is képes vagyok újra felvenni ugyanazt a pólót. De nem a szekrénybe rakom, hanem külön. Nyáron azért naponta mennek a mosásba, kivéve ha otthon vagyok. Akármilyen érdekes az idei nyár, azért voltak melegek rendesen. Négy hónapja tegnap voltam először libabőrös.
2016. aug. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha nem izzad bele, nincs vele problem.
2016. aug. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!