Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mutatjátok ki pl egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mutatjátok ki pl egy randin vagy beszélgetés közben ha a másik fél olyat mond ami nagyon undorító számotokra?

Figyelt kérdés
és akkor ott rá is jöttök, hogy ettől az embertől semmit nem akartok még csak beszélni se vele többet.
2016. júl. 2. 20:46
 1/6 anonim ***** válasza:

Privátban megírod mit mondott konkrétan. Akkor pontosabb válszt tudok adni.


20/f

2016. júl. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez helyzetfüggő. Lehet, hogy ott és akkor sehogy, pl. ha van közös ismerős vagy nem akarok jelenetet csinálni. Fapofával hallgatok, amíg kitalálom, hogy hogy lehet ebből finoman kimenekülni.
2016. júl. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Őszintén?

Sehogy. Lerendezem magamban, hogy ezt a csajt is max dugni akarom és a nagy ő még kint lófrál.

2016. júl. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Felallok es otthagyom a francba. Mit kell ezt tulbonyolitani?
2016. júl. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem pont ket napja volt egy ilyenem, chaten megismertem egy pasit (negyvenes volt) es x ido utan arrol kezdett beszelni, h az o gyerekkorat mennyire meghatarozta, h valami farmon allatikat nezett akik eppen parzottak.


Ezen a ponton ereztem, h ez igy most valami durva lesz, es igazam lett, bevallotta h ez a fetise, marmint az allatok, azon belul is a kutyak.


Kb.majdnem kikoptem a kajamat es finoman momdtam neki, h hat en tobbet nem szeretnek beszlegetni vele, semmi bajom vele de az erdeklodesunk eltero, szia. Persze letiltottam, de akkor is milyen emberek vannak mar:-))))))))))Mas kerdes, h ez egy szex cset oldalon tortent szal nem normal tarskereso:-)))

2016. júl. 3. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én olyan vagyok, hogy az arcomra kiül ilyenkor... ha pl. randim eszem is, tuti hogy félrenyelem, az meg egyértelmű. Aztán ha mégsem akkor jön a kínos nevetés, hogy "komolyan?", "jól értettem?"... és aztán ha ebből sem egyértelmű, akkor megmondanám, hogy ez az én értékrendembe nem fér bele, ls agyő.
2017. máj. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!