Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Felnőtt férfiak, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felnőtt férfiak, ha egy fiatal (tinédzser) lány, akit vonzónak találtok, közeledne felétek, ellen tudnátok állni, mert tudnátok hogy nem helyes?

Figyelt kérdés
Persze csak feltételes mód
2016. aug. 11. 23:11
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Fiatal, mint 15-16
2016. aug. 11. 23:16
 2/17 anonim ***** válasza:
22%
nem tudnék ellen állni ! de emberre válogatja
2016. aug. 11. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
16%

Mi nem helye?

Én a magam 23 évével pl miért ne jöhetnék össze egy 16 évessel?

2016. aug. 11. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
*helyes
2016. aug. 11. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
46%

Leszarnám, hogy helyes-e.

Viszont kérdés, hogy nőnek látom-e.

Volt már, hogy 15 éves kislány teljesen odavolt értem, de egyszerűen kislánynak láttam és nem gerjedtem be rá, inkább felneveltem volna :)

Korábban, 20 év körül, viszont kavartam egy 14 éves lánnyal, aki meglehetősen kora-fejlett volt.

2016. aug. 11. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
51%
Attól függ, alapvetően igen, de ha felajánlaná azt, amire konkrétqnvágyom, akkor tuti nem tudnék nemet mondani
2016. aug. 11. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
8%
Sajna lehet nem tudnák ellenállni de ha még vonzó is akkor biztos hogy nem! Persze feltételes mód....
2016. aug. 11. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
21%
Attól függ, milyen szellemi, lelki szinten van. Szerintem nem tudnék ellenállni, de csak komolyban gondolkodnék utána is.
2016. aug. 12. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
68%

Ne áltasd magad.

Addig nem tud ellenállni, hogy ne keféljen meg. Egy hamvas, feszes testű tinit a legtöbb pasi addig dugna, amíg mozog.

Pont.

De nem fog mást akarni.


Főleg úgy, hogy ettől még érezhet irántad megvetést is, amiért az anyád cipője még nagy, de az apád faxa már kicsi lenne... A felkínálkozással nem fogsz más érzelmeket kiváltani, csak azt, hogy "gyere te kis cafat, majd én szétkúrlak, ha ez kell neked".

Akár többször is, persze.


De nyálkás puncin kívül nem akarnak tőled semmit. Sőt, mást egy felnőtt férfinak nem is tudsz nyújtani.


Ha csak egy tapasztalt faxra vágysz, azt megkapod. Gondolom kaptál privit bőven...

Ha ennél többet, azt ne olyan "felnőtt férfinél" keresd, aki egy taknyos kisgyereknek nem tud nemet mondani, ha a farka feláll.

2016. aug. 12. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Ellen, mert van barátnőm.


Ha nem lenne, akkor meg miért akarnék ellenállni egy könnyű szexnek, ha tetszik a lány? :D Mást nem nagyon szeretnék egy ilyen fiatal lánytól... innentől kezdve pedig külső nyomás nem helyezkedne rám.

Bár én olyan típus vagyok, hogy a külső dolgok nem nagyon érdekelnek, inkább a lányt gondolnám, akit zavarná, hogy kívülről azt mondják "nem helyes". De ebben a szituban belsőleg, kettőnk nem valószínű, hogy tudna működni... testileg felnőtt, de szellemileg még sok szempontból gyerek egy 15-16 éves, nekem meg azért vannak elvárásaim, amiket aligha lenne képes teljesíteni egy ilyen korú személy... de persze semmi sem lehetetlen :)


24f

2016. aug. 12. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!