Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Homoszexuális és biszexuális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Homoszexuális és biszexuális tinédzser?

Figyelt kérdés

Én 19 éves leszek és meleg vagyok. Van egy ikertestvérem ő viszont biszex.

A szüleink tudják és nehezen, de "végül" elfogadták.


Ti, hogyan tudtátok elnodani a szüleiteknek?

Szülők! - Ti hogyan reagáltatok/reagálnátok egy ilyen beismerésre?


A válaszokat előre is köszönöm!



2015. jan. 25. 22:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
59%
Durva, hogy egyikőtök sem heteró. Nyilván nem csinálnék belőle ügyet, nem lehet vele mit csinálni, de azért elég furcsa...
2015. jan. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
100%
Mivel ikrek semmi furcsa nincs benne.A melegek testvérénél is nagyobb az esély.
2015. jan. 25. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Egypetéjű ikreknél ,ha az egyik homoszexuális több mint 50% az esélye ,hogy a másik is az. Ők úgymond egymás természetes klónjai. Ha meg nem egypetéjűek ,akkor olyan 15% körül van az esély.
2015. jan. 25. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat.


Egy fontos dolog:

Nem egypetéjű ikrek vagyunk.


Pontosítás:

Az ikertesóm biszexuális azaz mind a két nemhez vonzódik.

Ezzel szemben Én homoszexális (azaz meleg) vagyok, ami szt jelenti hogy CSAK a fiúkhoz vonzódom.


Remélem lesznek azaz érkeznek még válaszok!

2015. jan. 26. 12:33
 5/12 anonim válasza:
Én 22/f/m vagyok. Persze nehéz volt elmondanom Nekik. De szerencsére a szüleim teljesen megértően fogadták. El is fogadtak olyannak amilyen vagyok.
2015. jan. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:

18f/m

Én nálam elfogadták a szüleim. Belátták, hogy úgy sem tudnak a helyzeten változtatni. A barátomat is elfogadták.

2015. jan. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Hát nem igazán örült neki anyu de annyiba is maradt szerinte hetero maradtam és ennyi...amúgy mindketten vonzodtok a nemetekhez érdekes szívesen megismernélek :)
2015. jan. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

A nővérem meleg és megelőzött kitálalt a szüleimnek.

Nagyon nehezen fogadták el eleinte undorodtak és borzalmasan negatív tapasztalatként élték meg.

Én meleg vagyok.

Soha a büdös életben nem fogom elmondani nekik látván ,h reagáltak a tesómra már nem is élek otthon és megszakítottam velük a kapcsolatot.

Tanulság csak magadra számíthatsz ebben a rohadt ,retkes életben

2015. jan. 27. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én nem mondtam semmit sem a szüleimnek arról, hogy homoszexuális vagyok. Külön élek, van munkám, autóm, egzisztenciális gondjaim nincsenek. Tehát nem szorulok rájuk, viszont félek elmondani ezt. Nem lesz unoka. Biztosan megviselné őket a hír. 24 f m
2015. jan. 31. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
74%

"Nem lesz unoka. Biztosan megviselné őket a hír."


Szóval téged azért csináltak ,hogy a szüleidnek unokát csinálj? Az ilyenek nem szülők ,már ne is haragudj ,ez csak a saját önzőségük. Nem a gyerek az életnek a célja.

2015. jan. 31. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!