Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Eltérő habitusú emberek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eltérő habitusú emberek kapcsolata működőképes hosszútávon?

Figyelt kérdés

A srác imád kirándulni/túrázni, én nem igazán, inkább városokban bóklászni, vagy beülni valahová. Neki nagy a baráti köre, nekem elég kicsi. Mindketten szeretünk nevetni és hülyéskedni, van egy közös hobbink, ott találkoztunk. Nagyon jókat beszélgetünk, hasonló az értékrendünk. Mindkettőnknek szoros a kapcsolata a saját családjával, hasonló háttérrel rendelkezünk. még annyi, hogy ő vallásos (jár templomba is), én viszont agnosztikus vagyok.

Volt már valakinek olyan párja, akivel ilyen sok volt az eltérés is? Van ennek jövője?


2016. aug. 12. 10:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Volt... 6 évig "működött" ugyan, de inkább kínlódás volt az már olyan 2-3 év után. Amikor elmúlt a szerelem, hirtelen nagyon nyomasztóak, s gondterhesek lettek ezek a különbségek, és rányomták a bélyegüket a kapcsolatra...
2016. aug. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én is ettől félek. Normál esetben, mondjuk társkeresőn eleve kiszűröm, aki ilyenekben eltér, de itt már érzelem is van, és nehezebb döntenem.
2016. aug. 12. 10:47
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az a tapasztalatom, hogy mindenkinek szüksége van külön kikapcsolodásra is. Tehát olyan még nem volt egyik kapcsolatomban sem, ahol mind a ketten ugyanazt akartuk volna mindig csinálni, akkor müködött a legjobban ha elfogadtuk egymás dolgait és hagytuk élni a másikat, tehát pl. volt olyan barátom aki imádott horgászni én annyira nem, és ő akkor eljárt a barátaival horgászni én viszont eljártam a barátnőimmel várost nézegetni, ez volt a legjobb.. Tehát szerintem müködik ez a dolog, csak akkor ugy kell kialakitani az életet, tehát a párom utálja a fesztiválokat, koncerteket akkor találni kell saját kis baráti kört ahova ellehet menni velük és akkor a párom addig menjen oda ahol ő érzi jól magát, ettől mi még sokat együtt vagyunk. Nyaralást ugy választjuk meg, hogy akkor megbeszéljük előre a programokat.. Jól müködhet. Akkor van gond, ha rákényszeritjük egymásra amit utál, tehát ha nekem hajnaltól kellene a horgászhelyen dekkolnom elájulnék, de viszont ő is elájulna ha egyik üzletből a másikba kellene sétálgatnia.
2016. aug. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Jóóó, ez igaz. Kell a magánszféra persze, minden kapcsolatban. De az szerintem nem jó, ha MIndenben különböznek. 1-2 dolog belefér, sőt kell is mert azzal még ki lehet vitelezni azt, amit a 2-es hozzá szóló írt. De ha mindenben (vagy ha nem is mindenben, de inkább több dologban különböznek, mint egyeznek) az már úgy nem olyan jó. Tapasztalat.
2016. aug. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Így a jó, van közös hobbi ami összeköt, és van saját külön hobbitok is ami szintén jó. Majd ha felnősz rájössz ez az optimális.
2016. aug. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
31 vagyok, már csak széltében növök :)
2016. aug. 12. 14:09
 7/7 anonim válasza:
szerezz be egy növényt ,ha életben marad,növekszik akkor esélyes.
2016. aug. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!