Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátnők, Menyasszonyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnők, Menyasszonyok, Feleségek! Hogy bírjátok, hogy buszsofőr párotokat annyi nő veszi körül?

Figyelt kérdés
Én személy szerint jól viselem, de olvasom és tapasztalom, hogy vannak akik nem. Hogy kezelitek a helyzetet? Volt rá példa, hogy megcsalt? Én azt tapasztalom, hogy nem minden buszsofőr csajozik, mármint én többször vetettem teszt alá a párom, amiről ő nem tud és eddig átment mindegyiken. Persze attól még bármi megtörténhet. Tapasztalatok?
2016. aug. 12. 12:43
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
45%
Még ilyenről nem is hallottam, hogy a buszsofőrök Casanovák lennének. :) Melyik filmben láttad?
2016. aug. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
75%

:)

Te pedig menetrendszerűen feljössz ide a kétségeiddel.


Hogy mennyire jogos? Erről ez a vicc jut eszembe:


Ismerkedés a diszkóban:

- Szió, van autód?

- Igen.

- Az jó! És milyen színű?

- Kék.

- Az szép! És hány személyes?

- Kettő.

- Hűha! És hány köbcentis?

- Hatezer.

- Ahh... hú, az nem semmi! És milyen gyártmányú?

- IFA.

2016. aug. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
2016. aug. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

Eslő: nem filmben hallottam, hanem a kollégáinál és az elején nála is tapasztaltam.

Második: nem vagyok kétségbe esve, meg nem kételkedek semmi ilyesmi, hanem kíváncsi vagyok, hogy akinek a párja ebben a szakmában dolgozik arra lettem volna kíváncsi, mert sok embertől hallom, akik persze nem létesítettek kapcsolatot buszsofőrrel, hogy ne bízzak meg bennük stb. És ezzel kapcsolatban érdekelne tapasztalat :)

2016. aug. 12. 12:49
 5/25 anonim ***** válasza:
76%
Ateista vagyok, de ilyenkor hálát adok az istennek, hogy nem ilyen párom van.
2016. aug. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Volt hogy bejelölt egy buszsofőr facen és írt pedig barátnője volt..szóval nem csak a buszon flörtölgethet..
2016. aug. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 Költőnő? ***** válasza:
100%
Hát nem is tudom. Én felszállok, leszállok, köszönök aszt csá. Egyiktől se támadt még kedvem a sarokba vágni a bugyim. Pedig nem más kezdtem az utazást xd
2016. aug. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

Nem nézek le senkit a munkája miatt, hiszen mindenkire szükség van, de nem emlékszem, hogy egy sofőrt is megnéztem volna az életemben. Csak felmutatom a bérletet, általában rájuk sem nézek, aztán nyomom be a fülest. Eszembe sem jutna ilyesmi, amit te kérdezel.

22/L

2016. aug. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! :)
2016. aug. 12. 13:25
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi nő veszi körül???

Elég szánalmas lehet az a nő,aki a buszsofőrnél keres vigaszt. Szóval én nem aggódnék,hacsak a pasid nem ilyen röptében a legyet is típus!

2016. aug. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!