Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Kezdenétek kapcsolatb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Kezdenétek kapcsolatba doktornővel (orvos)?

Figyelt kérdés
Miért igen/nem?
2016. aug. 12. 12:53
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem lenne kizáró ok.

Bár ha sokat dolgozik (ami orvosoknál előfordul), és így nem igen tudnánk közösen el tölteni az időt, az már elég gáz lenne.

2016. aug. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem szakma alapján választok, de úgy érzem, hogy nem lenne egy hosszú kapcsolat, mivel nem lenne miről beszélnünk.
2016. aug. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
31%

Engem pár éve elég rendesen letaperolt a munkahelyem üzemorvosa, aki egy rettentően szép nő volt. Nem nagyon tudtam mire vélni, igazából leblokkoltam, mert nem számítottam rá. (simogatott, mosolygott...)

Egy dugásra mindenképp jó lett volna, de párkapcsolatra nem szeretnék orvost, max ha olyan jól tervezhető a munkarendje, sóval semmiképp sem sürgősségis.

2016. aug. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

mármint a sajátommal, vagy egy random orvossal?

nem látom akadályát, de meg vannak a maga veszélyei...mondjuk attól függ milyen orvos...


23F

2016. aug. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Milyen orvos?

Mert egy háziorvos élete elég laza, legtöbbször napi négy óra munka, az is főleg délelőtt, semmi stressz, semmi túlóra, néha egy ügyelet befigyel, és örökké lesz állása.


Egy plasztikai sebész meg mondjuk bitang jól keres, és lenne mit javítani rajtam is, ha kedve támad fusizni otthon. :)


Egy sebész sokat van ügyeletben, sok a stressz, túlhajszoltak, stb.


Egy szülésorvos szintén sokat ügyel, megy ha hívják, örökké ugrásra készen, de annyit keres, hogy egyedül szegényke nem tudja elkölteni.


Alapból azt mondom, hogy nálam nem lenne kizáró ok, hogy doktornő. De különösebb előny sem.

2016. aug. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Régebben cseten jól eldumálgattam egy orvos tanonc lánnyal, belőle kiindulva, igen el tudnám képzelni.
2016. aug. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
31%
Barátnak. Volt akivel nagyon jól elbeszélgettünk évekig. Párnak, Dr-es nőt nem választanák.
2016. aug. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

ami a nem mellett szól, az max csak annyi, hogy lehet sokat kell túlóráznia, behívhatják lehetetlen időpontokban, éjszakás felügyeletben dolgozik. tehát minden, ami közös időtöltést-programokat rombolhat.


és mellette szól, hogy orvosokra mindig szükség lesz, hatalmas stabilitást jelentene bárhol a világon!

pl egy külföldi karrier lehetősége. hiszen ha van mellettem egy társ, aki jól kereső biztos munkával rendelkezik, akkor én is sokkal nyugodtabban állhatok át vele vendégmunkára az én szakmámban.

2016. aug. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Csak akkor nem, ha pszichológusról/pszichiáterről van szó... Teljesen kiszámíthatatlanok, tapasztalatom szerint a legtöbbjének komoly pszichés problémái vannak.
2016. okt. 7. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Egyetemista vagyok, TTIKs. Sok orvossal találkozunk és sajnos a 90% el van szállva magától, hogy ők milyen nagy emberek... Ha a kérdésben említett doktornő is ilyen akkor nem, viszont ha egyenrangú félként kezel akkor természetesen!

Hidd el, sok ember van még akit nem érdekel mi a foglalkozásod, mennyit keresel, nem ezeket fogja szeretni, hanem téged.

2017. jan. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!