Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ez igaz?

Figyelt kérdés
Egy ismerősöm tanácsa:Ha azt szeretnéd hogy legyen egy barátnőd végy saját lakást. A nőknek nagyon sokat számít hogy saját lakásod van nem a szülőkkel élsz. Ilyenkor a nőknek nem számít a külső vagy belső hisz van saját otthonod.
2016. aug. 12. 18:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Aki azért jön össze veled, mert "van lakásod" az régen rossz. Miért is fontos neki ennyire? Oda akar menekülni a múlt elől vagy ki akarja szedni alólad?


Bocsi, ha ez így most nagy genyaság, de sosem értettem miért fontos ez a "legyen csak saját lakása" dolog. Különösen azok után nem, mikor egy "középkorú" haverom rendszeresen így akartak átverni a csajok. Túl nagy érték egy saját lakás.

2016. aug. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
95%
Nagyon intelligens lehet ez az ismerősöd. De mindennek van jó oldala, neki legalább nem kell attól félni, hogy ellopják az eszéért, de jó eséllyel neked se ha ezt képes vagy komolyan venni és egy percig is elhinni.
2016. aug. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Egy idő után szerintem minden emberben kialakul egyfajta vágy egy saját otthonra, külön a családtól. Nőben is, férfiben is. Szerintem ez alapvető feltétele a majdani, pároddal közös családnak, gyermekvállalásnak, nem?

Hogy vegyél egy lakást, az meredek, szerintem kevesen vannak, akik ezt kapásból megengedhetik maguknak. De egy albérlet tökéletesen megteszi egy bizonyos kor felett.


Amit meg magyarázatnak hozzáírtál, provokatív baromság, elnézést a nyílt megfogalmazásért.

2016. aug. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Felejtsd el! Ez egy baromság!! Nekem már évek óta saját lakásom van (hitelmentes), és azóta sem lett több nőm, sőőőt nem h több jelentkező nem lett, de egy sem. De h tetézzem még egy picit a volt menyasszonyom is azután hagyott el, h saját lakásba költöztünk...


Amúgy az meg a másik része a dolognak, h ha egy csaj csak azért lenne veled mert saját lakásod van, egyébként meg le se sz@rna, akkor ott egye meg a fene az egészet!

2016. aug. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
63%

"De egy albérlet tökéletesen megteszi egy bizonyos kor felett. "


Hát azért nem. Az albérlet a legnagyobb rulett. Semmid nincs, mégis fizetni kell érte, és ha épp rosszat fingott a főbérlő akkor már röpülsz is. Ugyanúgy röpülsz, ha nincs melód egy hónapig és nem tudsz fizetni. Míg a saját lakásod megmarad (ha már letudtad a törlesztőt, ami röhejes, de olcsóbb, mint az albérlet) és max kikötik a gázt meg a villanyt, de lesz hol aludni meg lenni.

2016. aug. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
A-a, a saját lakásodat simán elviheti a bank. Albérletből meg akármikor van esélyed átmenni egy olcsóbba, vagy külföldre dolgozni. Most itt vagyunk egy sajáttal, a törlesztő több, mint ha albérletet fizetnénk, eladni már nem lehet. A tartalékainkat felemésztette. Egy 40m2-es albival semmi gondunk nem lenne, de nem tudunk lépni. Illetve én most fogok, hogy külföldön dolgozzak a saját semmiért...
2016. aug. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
31%

"Egy 40m2-es albival semmi gondunk nem lenne"


Ez egy nagyobb méretű ketrec paramétere, nem otthon az ilyen. Vannak országok ahol a börtönben nagyobb cellák - kétszemélyes - van.


És hogy vinné el a bank, a tied, ha nem állsz kapcsolatban a bankkal? Megszűnteted a kártyád (úgyse jön rá pénz), nem veszel fel random hiteleket és máris senki nem jön a közeledbe a lakás pedig a TIED. És ha ház, még a nem fizetett közüzemi miatt se lesz rikács, max. lekapcsolnak mindent. "Albi"-ből meg azonnal repülsz, ha nem virítod a 80 ezer körüli beugrót. És bármit csinálsz a lakással vagy nem is teheted, vagy csak főbérlő haszna lesz a te "felújításod".

2016. aug. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Hát az látszik, hogy te még egyik formában sem éltél, úgyhogy ezt itt most le is zárom.
2016. aug. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
92%

#8


Látom érvek helyett marad a szokásos "én úgyis jobban tudom, te meg hülye vagy" joker duma. De egy megrögzött liberálistól mit is várhaattunk (A jó öreg "albizás" tipikus kozmopolita liberális métely)

2016. aug. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

"A nőknek nagyon sokat számít hogy saját lakásod van nem a szülőkkel élsz."

Ez félig-meddig igaz. Nyilván jobb egy saját lakásba menni romantikázni meg szexelni, mint attól rettegni, hogy anyós-após jelölt majd rátok nyit a kellős közepén!


"Ilyenkor a nőknek nem számít a külső vagy belső hisz van saját otthonod."

Ez nem igaz. A külső és belső ugyanúgy számít, ha van otthonod, akkor is. Ha nem tetszel külsőre v. belsőre a nőnek, nem fog veled összejönni, hiába van házad/lakásod!

2016. aug. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!