Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Más fiú/férfi is van, akinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más fiú/férfi is van, akinek bejönnek a lelkileg sérült lányok/nők?

Figyelt kérdés
Szeretek velük foglalkozni, szeretem ápolni a lelküket, tapasztalataim alapján a legtöbbjük romantikusabb alkat és jó velük beszélgetni.
2016. aug. 10. 10:34
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
78%
Igen én is szeretek velük foglalkozni, de egy életen ált sok lenne.
2016. aug. 10. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Van... :D

20f

2016. aug. 10. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
19%
Zárkózott/különleges (számomra) lányok vonznanak, de egy nárcisztikus vagy szociopata nő már kevésbé. Mivel nagyon gonosz hulladék vagyok, így még szerencse is, hogy zárkózott vagyok magam is, és sosem fognak velem szóba állni mások. Remélem egy nap bevezetik a szabad fegyverviselést.
2016. aug. 10. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
86%
Igen, sok pasi szereti őket. Kis figyelmesség, nagy dugás és dobják őket.
2016. aug. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
76%
Valamilyen szinten vonzódok hozzájuk, vagy őket találom meg, vagy ők találnak meg engem.... Mindegy, sok ilyen lánnyal volt vár dolgom, és sajnos mindig megégettem a bokám miattuk. Ennek ellenére ugyanúgy belemegyek velük a dolgokba, ha arról van szó, mert bízok és remélek... Ki érti ezt?!
2016. aug. 10. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem ez beteges, ha bejönnek a "lelkileg sérült lányok" és koránt sem szép dolog, ha ezzel akarsz a közelükbe férkőzni, hogy "Szeretek velük foglalkozni, szeretem ápolni a lelküket".


Valamint ez a kijelentés olyan mintha azt mondanád, hogy tetszenek a piros autók, szóval körülbelül annyi értelme van.


Szerény véleményem szerint a szép az lenne, ha nem tántorítana el, és nem tekintenél máshogy, ha kiderülne a lányról akivel ismerkedsz, hogy lelkileg sérült. De lehet, hogy tévedek..

2016. aug. 10. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
64%
az esetem..a taplo nagydumas tipus nem jön be.. 33ffi
2016. aug. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
#4, #6, Miért hiszitek azt, hogy csak így akarom szexre csalogatni őket???? Tudjátok, vannak még olyan fiúk/férfiak, akiknek az érzelmek is számítanak és az, hogy jókat tudjanak beszélgetni egy lánnyal/nővel. 6-os, rosszul fogalmaztam. Akkor úgy mondom, hogy abszolút nem zavarna az, ha kiderülne a lányról, hogy lelki sebei vannak.
2016. aug. 10. 10:56
 9/23 Noren1989 ***** válasza:
58%

Mindig keresem a sebezhető prédát...Mint egy sánta antilop a szavannán, olyanok ők.

26/F

2016. aug. 10. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
79%
Én is ilyen vagyok. De hosszú évek alatt rájöttem, hogy ezek az emberek mindig elvesznek belőlem és mar lassan én leszek az, akinek a lelkét ápolgatni kell...
2016. aug. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!