Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha egyszerűen nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha egyszerűen nem szeretek a pároméknál lenni?

Figyelt kérdés

A párommal fél éve vagyunk együtt. Én 22/L, ő 24/F (most végzett az egyetemen és szeptembertől munkába áll). Ő elég sokára mutatott be a szüleinek, mindig attól tartottam, h esetleg szégyell engem (miközben nincs rajtam semmi szégyellnivaló), de nem. Nem akarta, h megtudjam, h milyen az anyukája/apukája viselkedésileg. Most kezdem érteni. Az anyja folyton elégedetlen vele. A barátom mindent megcsinál otthon a ház körül is, de folyamatosan az idegek rajta vannak levezetve és ilyenkor szavakkal bántalmazzák őt... Rettenetesen sajnálom, h így viselkednek vele! Őszintén, az anyukával nem is szimpatizálok, mert mindig ellenszenvet látok benne és ezért nem is szeretek náluk lenni. Elég jó emberismerő vagyok, ezért 98%-ban mindig igazam van az emberekkel kapcsolatban. A múltkor az édes anyuka megsértett egy személyes dologgal kapcsolatban (ezt hosszú lenne leírni,h mivel konkrétan) és akkor mondtam a páromnak, h egy ideig nem szeretnék hozzájuk menni, mert nem esett jól ez a viselkedés. Azóta eltelt 1 hónap, de a helyzet nem változott. Folyamatosan hallom a panaszkodást a barátomtól, h megint otthon megy a balhézás stb. ezért még inkább nem is kívánkozok hozzájuk menni. A minap megjegyezte a pasim, h a jövőhéten én alszom ott. Nekem nagyon görcsben áll a gondolattól is a gyomrom, mert egyszerűen náluk nem tudom magamat elengedni... Érzem a feszültséget a levegőben és nem érzem jól magamat... Félek, h ha ezt a barátomnak így tálalnám, akkor végtelenül szomorú lenne és magára venné az egészet! Mit tegyek? Sajnos én is a szüleimmel élek és nekik is van 1 szinten elvárásuk, h milyen esetben költözhetne ide

(ha komolyabbá fordul a kapcsolatunk), ezért sajnos ez egyelőre még nem kivitelezhető! :(


2016. aug. 12. 20:53
 1/10 anonim ***** válasza:
Sajnalom hogy ilyen "anyost" fogtal ki :/ nekem is volt dolgom olyan szulokkel akiket egyenesen gyuloltem.. a viselkedesuk nagyon kiborito volt az elso pillanattol kezdve... amibe csak lehetett belekotottek, hogy miert nem eszek, miert ilyen a hajam, miert ez miert az... sajnos ez idovel nagyon elfajult. Utaltam oda jarni, es vegul meg sem engedtek hogy ott aludjak... aztan mar el is akartam a paromtol tiltani... ekkor voltam 18, o 20. Mindig adtak neki valami hazkoruli munkat nehogy velem talalkozzon... legvegul kozel 2 ev utan vegre hozzank koltozhetett... orultem hogy megszabadultam toluk. Nagyon nehez 2 evem volt akkor :( probald kerulni oket ha ott vagytok naluk, csak ne feltunoen, mert akkor az is bajukra lesz... drukkolok nektek. Remelem azert icipicit tudtam segiteni :)
2016. aug. 13. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha ilyen bamba akkor hagyd ott mert az életben ugyan ilyen szerencsétlen lesz, és egy ilyen rendkívűl intelligens lánynak /ez látszik az írásodból/ mint amilyen te vagy nem nam tud majd olyan magas életszínvonalat biztosítani mint amilyet megérdemel, amilyet megérdemelsz.
2016. aug. 13. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a véleményeket és a tippeket! :)

1. Ezek a tapasztalataim nekem is és h az anyuka szerintem azt szeretné, ha a fia minél kevesebbszer találkozzon velem. Folyamatosan valami okot talál, h akár előbb hazamenjen, de otthon meg szapulják és elégedetlenkednek vele. Pedig nagyon ügyes pasi, nincs benne semmi hiba. Céltudatos!


2. Köszönöm, h intelligensnek tartasz, de ne haragudj, nem értek veled egyet! :) Azért mert a szülei defektesek még nem hiszem, h ő alkalmatlan lenne hozzám... Nem rajta verném le a szülők együgyűségét és nem is vehetem őt egy kalap alá velük. Továbbá nem is várom el, h olyan mellett legyek, aki a seggem alá teszi a dolgokat (ha erre utaltál) :) Ahogy írtam: céltudatos, törekvő, nem lusta! :)

2016. aug. 13. 13:55
 4/10 anonim ***** válasza:
2@ vagyok. Elhiszem hogy céltudatos meg nem lusta de sajnos gyáva. Azt mondod az anyja megsértett téged és egy hónapja nem történt semmi. Vagyis nincs bátorsága kiállni melletted és megvédeni. Felmerül a kérdés, mi van ha az utcán rád támadnak? Akkor sem mer megvédeni? Mert aki gyáva, az mindíg gyáva. Én igazán nem akarlak róla lebeszélni,de egy férfinak nem az a dolga hogy nyafogjon állandóan a barátnőjének,vagyis neked, hanem az hogy a problémákat felvállalja és megoldja.Erre leírásod alapján nem alkalmas. Pedig azt hiszem te nem csak belül ragyogsz hanem a külsőd is olyan szép lehet mint amilyen szép az intelligenciád. Sokkal nagyobb megbecsülést érdemelnél mint amit kapsz tőle. Neki egy egyszerű takaros szerény lány való és nem egy ilyen remek mondhatni különleges teremtés mint amilyen te vagy. Mert szerintem azt te is érzed magadról hogy átlagon felüli vagy. Minden értelemben.
2016. aug. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, bár őszintén nem érzem magam különlegesnek! :)

Sajnos a családi állapota otthon nagyon bonyolult... Akit apukájának neveztem meg a leírásban, ő valójában a nevelőapja, mert a vér szerintije már meghalt és hát nem is éltek együtt a szülei sohasem, mert "becsúszott" gyerek... Ezért neki csak az anyukája van, akivel nem akar veszekedni, vagy összeveszni. Ezt meg is értem, de néha kiállhatna tényleg magáért :/ Többi esetben megvéd, mert buliban pl. nem 1x lökött el egy gyereket aki nyomult rám... :) Úgyhogy biztonságban érzem magam! :) Köszi a választ! :)

2016. aug. 15. 17:51
 6/10 anonim ***** válasza:
Hidd el hogy nem vagy átlagos. Ennek tudatában nem tudom van e értelme annak hogy egy bizonytalan lábakon álló kapcsolathoz ragaszkodj, és az energiádat meg a fiatal szép éveidet elpazarold arra hogy anyósoddal apósoddal viaskodsz miközben ezeket a saját boldogulásodra is fordíthatnád. Saját magadnak te magad legyél a legfontosabb ne a barátod ha javasolhatom.
2016. aug. 15. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Figyelj, kit érdekel a családi állapota?! Bonyolult, és? NEM neki kell megoldania, neki azt kell, hogy mielőbb elhúzzon onnan.


Én 23 éves koromigé ltem a mérgező-degradáló mostohaanyámmal (aki mellesleg kicsinált lelkileg), mert gyáva voltam lépni.

A párod is ugyanilyen nyámnyila, már rég el kellett volna mennie, egyetemet meló mellett is lehet vinni, csak akarni kell.

Az pedig, hogy aludj náluk elég agyament ötlet. Mit gondol, hogy kérhet ilyet, mikor elvileg szeret.

Ha szeretek valakit eszem ágában sincs kitenni az idióta családom mcskolódásának - vagy annak, ahogy engem szidnak.

2016. aug. 16. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Sajnos én is a szüleimmel élek és nekik is van 1 szinten elvárásuk, h milyen esetben költözhetne ide - aha és az nem játszik, hogy összeköltözzetek, mi?!

Én is csak azt vártam meg, hogy vége legyen az egyetemnek, és költöztem is össze a párommal, pont leszrva a "családom" véleményét.

Nem fogadtak vissza aztán - mert a mostohám nem akarta, apám meg a bólogatós kutyája lett -, de megoldottam, és boldog vagyok, nem görccsel megyek haza.

2016. aug. 16. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Most fog kezdeni dolgozni. Szintén meg egyetemre járok ezért úgy nincs nagyon értelme lakást bérelnie, h egyedül kell fent tartania én meg csak hétvégére megyek haza. Egyelőre úgy oldottuk meg, h amikor lehet nálam van és az egyetem megkezdődése idején is, h ha én otthon leszek, akkor ő is velem! :)
2016. aug. 16. 19:47
 10/10 anonim ***** válasza:
Ne haragudj de egyre zavarosabb dolgokat írsz. Azt mondod most kezd dolgozni, nincs értelme egyedül lakást bérelned, de hétközben veled lesz, hol lesz veled ha nem bérelsz lakást és otthon se vagy? hétvégén meg ha hazamégy ott is veled lesz, a kérdésben meg azt írtad anyukádék nem engedik hogy ott legyen szóval egyre jobban belezavarodsz a saját mondandódba,úgyhogy én befejeztem a hozzászólás írást....
2016. aug. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!