Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy ha valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy ha valaki kiír ide egy férfigyűlölő kérdést, akkor jön rengeteg nőgyűlölő válasz, ha pedig nőgyűlölő kérdést ír ki, akkor jön sok férfigyűlölő válasz?

Figyelt kérdés
Az ilyen vitákban miért nem lehet normális embereket találni? Általában egymásnak feszül a két tábor, az egyik a nőket, a másik a férfiakat ócsárolja.

2016. aug. 12. 21:04
 1/8 Blade Bone ***** válasza:
Nem tudom, én ilyen kérdésekre nem igazán szoktam választ írni, inkább tovább tekerek olyan kérdésre, ami szimpi.
2016. aug. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Not a rocket science..
2016. aug. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Aki egy kicsit is tapasztalt itt, az hamar belátja, hogy az elvakult idiótákkal vitázni felér egy tökön/méhenszúrással, így inkább megőrzik lelkük egyensúlyát azzal, hogy nem szállnak be. Azért néha akad egy-egy newbie, akin látszik, hogy most lát ilyet először, és még naivan próbálkozik, vagy egy olyan tapasztaltabb, akinek épp kedve van a szélmalomharchoz.
2016. aug. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
22%

Mert többségében nők vannak itt, és nekik lételemük az ellentmondás. Mindegy mit írsz, a lényeg hogy negatív választ adjanak, és hogy rivalizáljanak mindenkivel. Ja, és hogy elváljon a kérdező is.


Pedig nőkkel vitázni, olyan, mint galambbal sakkozni...

2016. aug. 13. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egyensúly <3
2016. aug. 13. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én meguntam hogy tanácsot adjak itt.Feljárok,trollkodom.Ha meg olyan kérdés van segítek.
2016. aug. 13. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Így áll helyre az univerzum egyensúlya :-D


Amúgy meg hülyével vitatkozni olyan, mintha galambbal sakkoznál: felborítja a bábukat, rász arik a táblára, és meg van róla győződve, hogy ő nyert :-)

2016. aug. 13. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
És bizony a saját kis világában nyert is. :)
2016. aug. 14. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!