Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el a barátomnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el a barátomnak?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem, hogy hogy mondjam el a barátomnak, hogy nekem elég gyakran afták szoktak a számban lenni? Igen tudom, hogy az afta fertőző, és igen, szoktam fogat mosni, nem a rossz higiénia miatt alakulnak ki az afták, hanem mert gyenge az immunrendszerem. Nem tudok mit csinálni, előjönnek, fájdalmasak és szörnyen néznek ki. Még friss a kapcsolatunk (egy hónapja vagyunk együtt), még nem is csókolóztunk, de lassan itt az ideje, de én nem tudom, hogy hogy mondjam el neki, hogy mi szokott lenni velem..

Kérlek segítsetek.

19/L



2016. aug. 12. 22:31
 1/7 Blade Bone ***** válasza:
Nem hallottam még ilyenről, de jobb lenne ha mielőbb szólnál erről, nehogy félreértse.
2016. aug. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyen aftái kb mindenkinek előfordulnak, olyat meg még nem hallottam, hogy fertőző lenne. Valamivel kevered, herpesz vagy nem tudom :)
2016. aug. 12. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Csak simán mond meg neki. Nem fertőző, és mindenkinél előfordul.

Szegénynek már milyen rémképei lehetnek... :-)

2016. aug. 13. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

a barátoddal csak őszintén, de lehet hogy nem érdemes elkapkodni. ha még nem tartotok a csóknál, akkor nem biztos, hogy érdemes előbb felhozni és stresszelned sem.


szerintem várd ki, hogy meg akarjon csókolni és ha akkor épp nincs aftád, akkor élvezd ki a pillanatot, aztán mondd el, neki, hogy mi a helyzet. ha meg épp van aftád, akkor hagyd, hogy szájon csókoljon, de állítsd le és mondd el, hogy miért. biztosan meg fogja érteni.


mindenképp beszélj orvossal, hogy mit lehet kezdeni ezzel a problémával és arról is, hogy mennyire fertőző, a barátod mennyire van veszélyben, illetve, hogy ő mit javasol az első csókkal és a csókkal történő fertőzéssel kapcsolatban. (ha még a csóknál se tartotok, akkor az orális szex is odébb van még, de azért a dokitól erre is kérdezz rá, hogy ilyen szempontból milyen veszélyei vannak!)

2016. aug. 13. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
Egyél sok C-Vitamint! Az immunrendszered erősítésében is segít és az afták is könnyebben múlnak el. Egyébként meg a barátod tuti meg fogja érteni, ez tök normális dolog. És tényleg kár izgulnod! A C-Vitamin majd segít! 😜
2016. aug. 13. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

[link]


egyszer súlyos fertőzésem volt, lázzal, nem tudtam 1 hétig enni a sebektől.


az ügyeletes doki a c-vitamint ajánlotta és a corsodylt, úgyhogy évek óta ezeken élek, és jobb így.


én nem szoktam erről kapcsolatban beszélni, szerintem nem olyan fontos. ha úgy alakul a beszélgetés, persze elmondom.

2016. aug. 13. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, megnyugtattatok! :))
2016. aug. 13. 12:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!