Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet feldolgozni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet feldolgozni, hogy ő már mást szeret? Én csúnyán beleestem a bizonyos elsőbe, aki egy gerinctelen.

Figyelt kérdés

Az egész februárban indult. 18 évesként ő volt az első igazi férfi, aki magába bolondított,ő volt nekem minden téren az első.Ígérgetett, kapcsolatot akart, én teljesen beleestem.Az első közös esténk után azt hittem, össze is jövünk. ÁM ekkor ért a hideg zuhany. Nem keresett többet,kinyomta rám a telefont. Mindez nőnap előtt. Teltek a hónapok nagyon nehezen, kényszerből találkozgattam másokkal, hogy elfeledjem. Nem igazán ment. Néhány hónap után hol jelentkezett hol nem, hogy ő csak lefeküdni akar. Persze én szíves örömmel belementem, mert bármit megtennék érte. Ezt is elég pofátlan módon tette, mert volt, hogy megbeszéltük, hogy találkozunk este, aztán nem szólt, hogy mégsem jön, hiába hívtam akkor is amikor csak vártam nagy hülyén, kinyomta rám a telefont.

Néhány hete aztán láttam, hogy kezd felvállalni egy másik lányt, akivel már akkor is jóban volt, amikor nekem ígérgetett.


Aztán jött a fordulat. Tegnap hajnali kettőkor írt nekem egy hónap csend után, hogy találkozzunk most rögtön. Persze belementem, ismét kihasználta a helyzetét. Beszélt a lányról, hogy most dobta ki, mert egy nyomorék, meg amúgy sem az a nagy szerelem. Azt mondta búcsúzáskor, hogy fog írni. Errefel este látom,hogy kapcsolatban vannak.1000 szívecskével. Vegyesek az érzelmeim, mert teljesen bele vagyok esve fél éve, de tudom, hogy tegnap hajnalban még nekem hordta el a lányt, és velem volt...... Hogy tegyem túl magam rajta?


2016. aug. 14. 05:16
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
97%

Ez a pasi nagyon gerinctelen és senkinek nem kívánom, hogy ilyen helyzetben legyen része!

Ugyanakkor, a lelked mélyén szerintem te magad is tudod, hogy ennek így nincs értelme, mert ha tovább folytatod az önsajnálatot, illetve azt, hogy úgy loholsz utána, mint egy kiskutya, akkor teljesen tönkreteszed magad.

Szegezd fel a fejed, töröld le a könnyeidet, igazítsd meg a sminked és mutasd meg ennek a ba.omnak, hogy te igenis jobb vagy ennél!

2016. aug. 14. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztató szavakat. Persze, tudom, hogy nincs értelme, ez az ember nem érdemel meg egy nőt sem. De én már teljesen beleestem. Jó pár férfival találkozgattam már. de nem tudom elfeledni. Megpróbáltam mindent, kimozdulni, bulizni, de most is csak a könnyeimet törölgetem.
2016. aug. 14. 05:43
 3/25 anonim ***** válasza:
97%

Az idő gyógyír mindenre.:)

Velem is hasonló történt 1 éve.

Annyi különbséggel, hogy én nem feküdtem le vele. A vicc az, hogy még így is sérült az önbizalmam. Kihasznàlva éreztem magam.

Egyszerűen csak reményt adott. De ez nála csak a bugyim letolásáig tartott volna ki.

Pár hónappal később összejött egy nővel. Nagyon fájt együtt làtni őket.

Mára elérkeztem arra a pontra, hogy leszarom.:)


Ne alázd meg magad többet előtte!!!

2016. aug. 14. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm második. Attól tarok, örökké ő lesz bennem. Első nagy szerelem.... Mindenkiben őt keresem, szándékosan az olyanokat keresem, akik egy kicsit is hasonlítanak rá Arra gondoltam én is, hogy lassan fél éve, hogy lángoltunk, lehet már könnyebb lenne. Viszont hogy havonta felkeresett, így nehéz elfeledni...
2016. aug. 14. 06:40
 5/25 H_Vivien ***** válasza:
88%
:) Ohhhh. Nagyon fiatal vagy még, ne szomorkodj. Nem ez a srác volt az eslő és utolsó, aki ezt megteszi. Tudom, hogy nem bíztató szavak, de ez van. Velem tudod hányszor játszották ezt el? Sőt. Sokkal durvábbakat. Erre nincs tanács. Éld meg a fájdalmat, sírd ki Magad, aztán lépj tovább. Tudom, hogy ezt most nem hiszed el, de jön egy férfi, aki meg fog becsülni, aki nem tesz ilyet, és csak nevetni fogsz az egészen. Hidd el. Sőt... Az is lehet, hogy egyszer még Ő fog futni utánad, általában így szokott lenni, és lehet, hogy akkor már Te fogsz röhögni Rajta és hajtod el a fenébe. Ez sajnos ilyen, nincs rá semmi ellenszer, max. annyi, hogy idővel és csalódások után már ki tudod szürni az ilyen s.eggfejeket :) Nem Ő a nagy szerelem nyugi, "csak" az első, fáj, ha viszonzatlan, de nem tragédia. Szomorkodj nyugodtan, sírj, ha jól esik, aztán az idő megszűnteti a fájdalmat, higyj a kommentelőknek, akik eddig írtak. Ezzel a görénnyel meg ne foglalkozz, visszakap mindent az élettől :)
2016. aug. 14. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
95%

Sajnos elsőre elég komoly tanulópénzt fizettél. Sajnos sok ilyen kihasználós, szemét férfi van, sokkal jobbat érdemelsz.

Túl leszel rajta, ne aggódj! Koncentrálj most arra, ami jó az életedben és szép lassan el fogod felejteni. Én a helyedben nem erőltetnék most újabb kapcsolatokat, majd ha rend lesz a szívedben nem csak kényszerből fogsz randizni másokkal, hanrm azért, mert neked is jó.

Légy ellenálló! Az ilyen trógereknek az a legnagyobb szívás, ha elutasítják.

2016. aug. 14. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
93%
Kezdd el lerázni és látni fogod, ahogy majd teper. Az ilyen nem érdemel meg téged. Mutasd meg neki, h boldog vagy és magasról teszel rá, az én tapasztalatom az, hogy ilyenkor kész kabaréműsort adnak elő. Abból is a szánalmas fajtát. Ahogy feljebb írták, egy idő után már csak körberöhögni fogod.
2016. aug. 14. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
93%
Az a baj, hogy tartod vele a kapcsolatot. Ezzel csak a sajat szenvedesedet hosszabbitod meg, mert mire egy kicsit jobban lennel,akkor felkeres es ujra felszakitja az eppen gyogyulo sebeidet.Torold, tiltsd mindenhonnan.Zard ki az eletedbol.Ne nezegesd a fb-on.Ha keres, keruld el,ha hiv, ne valaszolj.Tudom, nehez megcsinalni de csak ez a modszer+ az ido segit.Es meg egy jo tanacs.Ne keress gorcsosen uj pasit, mert ebben a lelkiallapotban ez nem fog menni.Ilyenkor valoban az o erintesere vagysz, az o csokjat, az o illatat akarod erezni.De hidd el, ez elmulik.Csak adj idot magadnak.(volt, amikor nekem ehhez ket ev kellett )Jarj el bulizni, eld az eleted, de ot meg tavolrol se figyelgesd,mert akkor sosem tudod kiverni a fejedbol.
2016. aug. 14. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
86%
Talán mindenki utálni meg hurrogni fog engem,de Kérdező,te vagy az ostoba! Én már az elején ha egy srác így viselkedik szimplán leteszeka dologról és megtartom az önbecsülésemet. Az egy dolog,hogy a srác egy féreg,az már más,hogy te voltál olyan ostoba és hagytad,hogy kihasználjon. Ez a te hibád.
2016. aug. 14. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 Költőnő? ***** válasza:
89%
Feledés első lépése; tiltod mhol. Telóban is minden tőle bejövő forgalmat. Az első szerelem kemény és mostoha tud lenni, dehát tapasztalat nélkül minden megmérettetés nehéz.... viszont minden embernek kell h legyen tartása, önbecsülése. Fel a fejjel.
2016. aug. 14. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!