Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mik a legfőbb indokaik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a legfőbb indokaik a 20-as éveik elején vagy közepén járó nőknek, hogy sürgősen akarnak olyat találni, akivel házasság lesz és gyerekek?

Figyelt kérdés

Én ebben a korban lévő férfi vagyok, és eszem ágában sincs így végleg megállapodni. Illetve úgy állok hozzá, hogy majd kialakul magától, ha jön valaki, akivel úgy működnek a dolgok, de nem kajtatok kifejezetten ez után, és végképp nem vagyok irigy azokra, akiknél ez már megtörtént. Sőt, kicsit sajnálom őket, hogy véget vetettek a fiatalkoruknak.

Eközben beszéltem olyan nővel, aki 23 évesen már irigy rájuk.


Miért?



2016. aug. 14. 13:58
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Természetesen tudom, hogy nem minden nőre igaz ez, amit írtam, de akikre igen, azokról van szó.
2016. aug. 14. 14:01
 2/22 Noren1989 ***** válasza:
6%

Fészbukk!


+ketyeg az órájuk.

26/F

2016. aug. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
És a mi óránk nem ketyeg? Mert férfiaktól viszont egyáltalán nem tapasztalom ezt a hozzáállást.
2016. aug. 14. 14:03
 4/22 anonim ***** válasza:
90%
Aki erre vágyik, azt általában úgy nevelték/úgy gondolja, hogy ez az élet értele, ez a kiteljesedés, a végcél, persze, hogy szeretnék minél előbb elérni.
2016. aug. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 Noren1989 ***** válasza:
5%

Hát figyi...azt mondom, hogy nem.

Itt állunk közel a 30hoz, nekem pl 5 éven belül lesz egzisztenciám ahhoz, hogy a gyerek kérdéshez egyáltalán hozzászagoljak.


Emellett: a nők azt mondják a férfiakra, hogy még a 40es éveikben járók is jók tudnak lenni nekik. Ezek alapján aló hangon még 15 évünk van ezen gondolkozni.

2016. aug. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
97%
Én sosem gondoltam, hogy ketyegne az órám, vagy sietnem kéne vele, de 23 évesen voltam utoljára alkalmas egy gyerek kihordására. Sajnos erről lecsúsztam, pedig csak 27 vagyok. Tudom, extrém példa, de lehettem volna a másik tábort erősítő nő. Most már mind1. Legálabb van egy jó állásom...
2016. aug. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
66%

Én 25 éves vagyok, de egyáltalán nem érzem h "ketyegne az órám"

lehet csak azért mert nem egy focicsapatot akarok szülni, vagy mert alapból én is késői gyerek voltam és nem gondolom h 30 évesen már a járókereten és a nyugdíjon kellene gondolkodni

2016. aug. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Szóval ezzel azt mondod, hogy a nőknek rövidebb a fiatalkoruk, gyorsabban öregednek, ha az életbeli értékekről van szó.
2016. aug. 14. 14:09
 9/22 A kérdező kommentje:
Az előző kommentem a 6-osnak ment.
2016. aug. 14. 14:09
 10/22 A kérdező kommentje:
Vagyis az 5-ösnek, elnéztem. :(
2016. aug. 14. 14:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!