Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 46 éves férfi,19 éves lány?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

46 éves férfi,19 éves lány?

Figyelt kérdés
Lehet házasság? Szerelem?

2016. máj. 13. 10:28
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Hát...
2016. máj. 13. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
78%
Lehet, csak nem érdemes.20 év múlva mi lesz? 66 és 39
2016. máj. 13. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
93%

Lehetni lehet, de nem érdemes.

Gyorsan megváltozik a helyzet, és akkor úgy is elválnak útjaik.


A lány idővel változik, komolyodik, más céljai lesznek, szexuálisan érettebb lesz, a férfi meg csak idősebb lesz és jönnek a krónikus betegségek, meg a féltékenykedés.


Se házasságot, se gyereket nem terveznék a helyükben, jó ha két boldog évük van együtt.


Az a pasi se normális, aki egy ilyen fiatal lánnyal bármi komolyat el tud képzelni, akármilyen formás és feszes is a teste, az agya is csak 19 éves.

2016. máj. 13. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
51%
Lánynak álomvilág, férfinak gáz.
2016. máj. 13. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
73%

Ideig- óráig ....

A férfinak nyilván dicsőség egy ennyire fiatal lány szerelme ...de a lány jövőjére nézve nem sok jóval biztat egy ennyivel idősebb partner . Ne áldozd fel a fiatalsagod egy ilyen kapcsolatba .Most nem a férfit bántom, elhiszem hogy jó ember ... de sajnos köztetek szinte generációs különbség van , ami ki fog ütközni.

2016. máj. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
52%

Házasság? Na ne már:)

48 voltam, lány 19. Már elején tisztáztuk, gyerek, házasság, stb kizárva. Még vonzalom tart, addig találkozgatunk.

2016. máj. 13. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
11%
Az én nagyapám 13 évvel idősebb nagyimnál, nagyim 21 volt amikor összejöttek, és az övékénél szebb kapcsolatot még nem láttam. Szerintem minden lehetséges :) a szerelem kortalan :)
2016. máj. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

42 eves nö vagyok, a gyerekeim kisebbek, az iskolasok baratnöinek szülei között van nehany 23-25 eves, igy velük többször talalkozunk. A most 19-25 eves korosztalyra nem lennek kepes ugy nezni, mint lehetseges partner, a nök gondolkodasa, csupan a generacios különbseg miatt is mas! Hiaba a 19-25 eves nök "erettebbek" a korosztalyukban a ferfiaknal, az ilyenkoru lanyokkal is eszreveszek magamhoz kepest egy generacios különbseget. Kevesebb tapasztalat mellett kevesebb informalodas, kevesebb ismeret, es sokkal több egoizmus, ami bizonyara az evek soran majd valtozik naluk is. En is kevesebbet tudtam, ismertem es emiatt türelmetlenebb is voltam 20 evesen, mint most, csupan a kevesebb tapasztalat miatt, ez ilyen egyszerü.


Feltetelezve, h Te vagy a 19 eves lany (HA...), irom tovabb: Nyilvan ez köztetek is megvan, csak a szerelem "elvakit", az elsö idöszakban, emiatt nem tünhet Neked fel. Ferfiaggyal nem tudok gondolkodni a nöi agyam miatt, de azt biztosan tudom mondani, h ennyi idösen az ember mas szempontok szerint valaszt partnert, mint fiatalon. Talan 7-8 evenkent erik meg egy olyan belsö "en", aki mar masnak latja magat, a valasztasait, dönteseit, mint a 7-8 evvel azelötti enje volt, es tekintettel a több mint 14 evre, ez mar lenyeges gondolkodasbeli es tapasztalatbeli különbseg. A 46 eves ferfinek mast jelent a szerelem, valoszinüleg mar többször volt szerelmes, többfele kapcsolata volt es pl. egy beteljesületlen szerelmet is mashogy kezel az, akinek mar volt par ilyen (vagy több volt), mint akinek uj (kevesebb volt). Szep lanyt vagy akitöl megdobbant a szive, valoszinüleg latott mar sokat es helyen kezelte a dolgokat a lany döntesetöl függöen, sztem a 2-tök jövöje szempontjabol inkabb a te erzelmeid es döntesed szamitanak.


Amugy nemreg halt meg egy ismerösöm ferje, akik hasonlo eletkorbeli különbseggel hazasodtak össze kb 25 evesen, a lanynak konkretan 2 "komoly", par eves kapcsolata volt a ferfi elött. A ferje az apjanal idösebb volt, es gazdag nagyvallalkozo, aki igy sok mindenhez hozzasegitette, nyilvan ez a szempont is athidalhatja a generacios különbseget. Ök az egyetlen olyan generacios különbseggel elö par-ismerösöm, akik utjai nem valtak el a ferfi halalaig es kb 15-18 evig együtteltek, a többiek kapcsolata max. 5 ev utan felbomlott.

2016. máj. 13. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
A 7. valaszolo irasa, a nagyszülök különbsege sztem mas teszta, mivel oriasi tarsadalmi valtozas ment vegbe a nagyszüleink gyerekkora ota! Ma a munkahelyeken a fiatalok magatol ertetödöen letegezik a nyugdij elött allot, rokonsagomban a 10 ev alatti gyerekeket arra buzditotta at anyukaja, h nyugodtan tegezze a dedimamaja baratnöjet, mig regen meg a szülöket is magaztak, szoval nem összehasonlithato... Van olyan nagymama a rokonsagomban, akiknek ebben a korban meg a szüleik valasztottak partnert, nem is ismertek egymast hazassag elött... Nagyszülök korosztalya a falun belül, max szomszed faluig hazasodott, vagy volt, h hazassag elött nem is ismertek mast. Össze sem hasonlithato a kesöbbi tarskeresö irodak, majd most az internet vilagahoz... sztem... Amugy az en nagyszüleim között is 10 ev volt es vegig megvoltak.
2016. máj. 13. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
72%

'20 év múlva mi lesz? 66 és 39'


Mi lenne? Kirúgja a vénasszonyt. :D

2016. máj. 13. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!