Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Te felhívnád/keresnéd? (Nőknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te felhívnád/keresnéd? (Nőknek szóló kérdés)

Figyelt kérdés
Ha egy srác a nagy rohanásban közepette az utcán vagy tömegközlekedésen a kezedbe nyomna egy cetlit, aminek egyik felén egy kedves mondat szerepel, olyan celzattal, hogy feldobja a napod, a másik oldalán pedig valamilyen elérhetőség :)

2016. aug. 14. 15:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha szimpatikus volt és nincs barátom, igen...bár abban nem lennék biztos, hogy nem én vagyok az aznapi harminckettedik, akivel ezt eljátszotta.
2016. aug. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Gizi83 válasza:

Szia.

Ha nem lenne pasim,én mindenképp hívnám a számot,vagy smst küldenék,főleg ha a kedves mondat is betalál 🙂

2016. aug. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha annyira tetszem,szanjon ram egy megallot es szolitson le.Szerintem a cetlizes egy szamara kenyelmes es nagy szamok torvenye alapjan bevalt modszer.Tinikent valoszinuleg bedoltem volna neki es radobok egy smst.
2016. aug. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Nagy rohanás közepette meg sem tudom rendesen nézni. Plusz kitudja hány fecnit osztott már ki aznap.

2016. aug. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem, ez gáz. Ez még egy fokkal rosszabb, mintha 200 csajnak írna sablon levelet társkeresőn, mert az legalább részben erre való...


Egyetlen kivétel, ha pl zenét hallgatva, valami miatt teljesen letörve ülnék pl tömegközlekedésen és egy teljesen személyre szóló kis üzenetet firkálna egy papírra és azt nyomná a kezembe. Feltételezném, hogy próbálta felhívni a figyelmemet magára, de annyira nem figyeltem, hogy nem vettem észre. Ennek ellenére (nyilván bunkón jön le neki), mégis vette a fáradságot, hogy megpróbáljon felvidítani. Ha mindemellé nem lenne barátom, írnék neki.


De ez tényleg azért, mert személyesen NEKEM adta a cetlit, direkt nekem írta, nem 30-40-200 nőnek osztogatta, hátha bejön egy.

2016. aug. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó vagyok. Még annyi, hogy önmagában a sablon legyen-jobb-kedved fecnik nagyon jó dolgok, nekem tetszik. Egyszerűen a gesztus, hogy látja, hogy sok embernek rossz napja van, és tök önzetlenül tenni szeretne ellene, ezért előre elkészítette ezeket a cetliket (akár nyomtatva is jó, bár kézzel írva még menőbb!), akár még rajzolt is rá vagy ragasztott is rá egy kis valamit, hogy még jobban látsszon, hogy dolgozott vele, és mégis én voltam az, akinek szívesen adja... Hát ez azért mégis csak feldobja az ember napját.


DE! Ennek pont az önzetlenség a lényege, hogy semmiféle szándéka nincs vele, csak az, hogy jobb kedvre derítsen valakit. Ennek ez a lényege. Ha van rajta előrhetőség, megtöri a varázst és szärt se ér, csak felidegesít.

2016. aug. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nem. Ha ismerkedni szeretne, akkor tiszteljen meg már annyira, hogy ő kéri el a számom és ő hív fel.
2016. aug. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha akkora rohanásban van, hogy volt ideje megírni a cetlit? Bizonyára előre gyártott papírjai vannak, és random odanyomja a szimpatikus lányoknak, valamelyik csak bejön alapon.
2016. aug. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!