Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kinek hogy néz ki egy normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek hogy néz ki egy normális első randi? Mi a mengedett, meddig tartson, stb.

Figyelt kérdés
2016. aug. 15. 10:37
 1/10 anonim ***** válasza:
68%
Egy kellemes őszi délután, séta egy parkban, padon dumálgtások, naplemente szépen kiszínez mindent.
2016. aug. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%

Nekem valami alkohol mentes italozás, pl egy limonádé társaságában x órányi beszélgetés, esetleg séta valamerre, ami romantikus. A lényeg, hogy az első randin mindenképp sokat kelljen beszélgetni, hisz a másik érdekel és hogy megismerjem, nem egy harmadik program. Időkorlátot nem mondanék, ameddig jól érezzük magunkat. Testiség itt még nem kerülhet szóba, maximum két üdvözlő puszi, de szerintem egy komoly kapcsolat nem indul rögtön szexel, maximum néha. De nekem az illúzió romboló lenne, ilyen vagyok sajnálom.


25L

2016. aug. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
50%

Elején séta valami szép környezetben közben beszélgetés, majd leülés egy padra, ott pedig érintések, bújás, egymás szemébe nézés, majd csók :) Esetleg ha nagyon elkapjuk a fonalat akkor kisebb tapi is :)

20/F

2016. aug. 15. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
67%

Nekem az, ahogyan barátnőmmel volt, tökéletes volt.


Sikerült felszabadultnak lennünk, és biztonságban érezni magunkat: Korábbról voltak alap infóink egymásról, netről ismerjük egymást. Aztán mikor taliztunk, szülei is ott voltak, nekik is bemutatkoztam. És soha nem lett kimondva, hogy ez randi, vagy szeretnénk egymástól valamit... csak azért taliztunk, hogy jól érezzük magunkat.


Láthattuk, egymás testét, strandon találkoztunk, így később sem érhetett meglepetés egyikőnket sem.


Élményekkel gazdagodtunk, aktív kikapcsolódás volt:

Kajáltunk-ittunk-beszélgettünk-viccelődtünk-pancsoltunk-úszkáltunk-és még naplementét is láttunk.


Az mondjuk teljesen más, hogy alapjában véve egy baráti találkozónak indult, csak közbeszólt a kémia 😃 de szerintem így kell csinálni, és ez lenne a normális, hogy egy ilyen fiú-lány találkozóra nem ragasztunk rá semmilyen jelzőt, mint pl randi, hanem azért megyünk, mert boldogok vagyunk belül, és szeretnénk mást is bevonni ebbe, élményekkel-ismeretekkel-szemléletekkel gazdagodni, felszabadultan :) és ha közben kiderül a kölcsönös vonzalom, akkor lesz csók meg a többi... :)


Olyan dolgok, amikre kérdezel, (mi megengedett, meddig tartson) pedig abszolút helyzetfüggő, és rajtatok, a két félen múlik.

2016. aug. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
50%
A lényeg, hogy mindenképp legyen egy-két óra, ami beszélgetéssel telik el. Én pl. párommal anno színházba mentem első randira, de amíg odaértünk, tudtunk eleget beszélgetni meg visszafele úton is. Ne legyen nagyon nagy zaj. Nálam, ami tabu első randin: intim kérdések, alkohol, ki mennyi pénzt keres, durva egészségügyi problémák (ha nem látványos), exek kibeszélése. Srác, ha nincs nyomós oka rá, legalább ajánlja fel, hogy hazakíséri a lányt. Ha fizetős helyen van a randi, vagy fogyasztás alapján, vagy a srác fizessen (az ne legyen, hogy a pasi többet fogyaszt, aztán ragaszkodik a felezéshez, vagy "otthonhagytam a pénztárcámat"). Kettesben legyenek, ne tűnjenek fel haverok, üzletfelek. Mindkét félnek legyen meg arra a lehetősége, hogy ugyanannyit beszéljen. Én a magam részéről nem csókolóznék első randin, szex pláne nem, érintésre max. kart, vállat (comb, fenék tabu, kézfogás meg túl bensőséges lenne első randira). Mindkét fél alkalomhoz illően, diszkrétan van felöltözve.
2016. aug. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
64%

Számomra az első randi mondjuk egy jó kávézás, beszélgetés nap közben- akár ebéd után, akár kora délután (praktikusan valahol a belvárosban, a munkahelyem közelében, de ezt tényleg tudjuk egyeztetni).

Egy átlagos kávézóban/cukrászdában, ilyen jó időben szívesen kint is, a kávézók előtti asztaloknál, szabad térben.

Az első randi inkább ismerkedés, így én annak örülök, ha tudunk legalább 1-1,5 órát beszélgetni, látom a másik arcát, gesztusait (ezért pl. nekem szerencsésebb is egy káv mellett üldögélni, mint pl. elsőre túrázni, sétálni- amit szeretek ugyan, de elsőre inkább az jön be, ha szemtől szemben lehetek a férfival).


Nálam kizárt első alkalommal az, hogy akár az én otthonomba hívom el a férfit, akár én megyek az ő otthonába. Nem szívesen találkozom első alkalommal igen késő este.

Nem szerencsés valamilyen kötött rendezvényre szervezni az első találkozást (pl. hangverseny, színház, mozi)- mert ott nem lehet beszélgetni, ismerkedni- egy többedik vagy következő alkalommal ez teljesen rendben van.


Nálam kizárt a szex első alkalommal.

Elsőre nem igénylem a hazakísérést sem, legfeljebb az autómig elsétálhatunk együtt, de tényleg nem várom el, hogy valaki furikázzon (egyébként is megoldom magam, nem ettől nő vagy férfi valaki).

Bőven elegendő egy egyszerű pl. kávé/üdítő fogyasztás. Megköszönöm, ha erre meghívást kapok, de természetesen nem okoz gondot kifizetni sem. Ebédmeghívás/vacsorameghívás vagy első alkalommal virág, üdvözlőajándék számomra egy picit sok, felesleges- inkább később, ha kedvezően alakul a kapcsolat.

39N

2016. aug. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
30%
Kellemes 6 óra körüli sétával indul olyan helyen, ahol kevesen vannak. Jó, félórán belül sötétedik, az olyan meghitt hangulatot áraszt, és dob az ember megjelenésén is. Mindenképp legyen valami látnivaló is, hogy ne csak egymásra figyeljenek a felek, így sosem lesz kínos. Én örülök, ha olyan helyzetben látom a férfit, ahol valamit fizetni kell, így könnyen meg tudom ítélni, hogy egyformán állunk-e az anyagiakhoz. (Fagyi, jegy, üdítő) Az én álomrandimon viccelődünk, piszkáljuk egymást, keveset, de ügyesen bókolnak, nem bámul folyton a srác, rá sem néz másik lányra, vagy ha igen, emeljen ki valamit rajta, ami nem tetszik neki. Magabiztosan sétál, nem megy át a piroson, vagy járda nélküli úton. Nem káromkodik, kellemes nem fűszeres illata van és úgy öltözik fel, mintha irodista lenne egy cégnél. Mesél magáról, nem kérdezget folyton, csak ha én kezdtem bele egy témába. Örülök, ha látom, hogy megbotlik vagy picit bénázik apróságban,mert akkor nem én vagyok az egyetlen ügyetlenke, és egyenrangúbbnak érzem magunkat, így ha a randi vége felé megérint(addig nem nyúl hozzám csak véletlen) akkor nem fogom idegennek érezni. A végén nincs csók, ha vakrandi volt, ha személyesen ismert előtte, akkor lehet. Véletlen se mondjon semmi olyat, ami arra utal, hogy máris szeret. Másnap keressen estefelé.
2016. aug. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Attól függ, milyen a fiú.Ha úgy igazán bejön, tehát ő az első látásra szerelem, akkor jobban szeretem, ha spontán és kissé őrült az első randi.Ilyenkor nem akarok határokat szabni.Ki tudja, meddig tart...Ki kell használni minden pillanatot a kiszemeltemmel.


De mivel mostanában nem járok szórakozni sajnos, így maradtak a társkereső oldalak, ahol ezer közül esetleg egy olyan van, aki megmozgat bennem valamit.És mivel általában valami konszolidáltabb helyen találkozunk, kávézunk, beszélgetünk, ücsörgünk, így nem is sok esély van arra, hogy izgalmasabbá, felejthetetlenné váljon a találkozás.Viszont mivel nem az életem álmával találkozom, itt nyilván vannak határok.Esetleg lassan kialakulhat azért valami.

Ez utóbbi elég unalmas és mesterkélt nekem.

Jobban szeretek valami táncos szórakozóhelyen randizni, ott sokkal több a lehetőség, van hangulat!

2016. aug. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Séta itt-ott, és sok-sok beszélgetés, hogy megismerhessem.


Nálam a mostani páromnál spec. helyzet volt (mivel amúgy vagy 1000 km-re dolgozik), így egyből együtt is aludtunk. Kb. egész éjszaka beszélgettünk, zenét hallgattunk, és másnap hullafáradtan estünk be dolgozni.


Aztán a második randin is sétáltunk erre-arra, majd az albiban filmeztünk, és akkor csókoltuk meg egymást először, de ott megálltunk.


Normális esetben nem megyek fel rögtön egy sráchoz sem, de a hülye közlekedés miatt kb. 2 óránk - sem - lett volna egymásra.

2016. aug. 16. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

9-es vagtyok.


Ami tabu: első pár alkalommal nem szexelek, és kell egy bizalom, hogy hagyjam magam megérinteni.

Hát, kar bármikor, de nekem már a kézfogás is egy intimebb dolog, az arc még inkább, a nyakam-mellkasom pedig örökös tiltólistás (ennek oka van), azt senkitől nem viselem el/jól.

2016. aug. 16. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!