Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az itteni férfiak szerint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az itteni férfiak szerint annyi elvárásuk van egy nővel szemben, hogy legyen normális, kedves és számukra vonzó - és mi van azokkal a dolgokkal, amiért "mínusz pontot" adnak?

Figyelt kérdés

Pl. ha nem tud főzni, meg úgy egyébként nem valami házias, dohányzik, szereti az alkoholt ("maximum egy picit ihat, de milyen már, ha egy nő részeg" szintű megnyilvánulásokra gondolok), ha nem képes eltartani magát (ugyanis ezek szerint csak a nők részéről nem lehet elvárás, hogy legyen egy férfinak munkája), nem úgy öltözködik, ahogy a férfi azt gondolja, nem elég beszédes, esetleg túl beszédes, stb.


Az ilyeneket miért hagyják ki a felsorolásból, mikor arról van szó, hogy mit várnak el egy nővel szemben? Ha mutatna az ember nekik egy olyan nőt, mint aki a saját felsorolásuknak megfelel, jönne utána a rinyálás, hogy de ez se jó, meg az se... Arról nem beszélve, hogy a "számukra vonzó" kifejezésnek is legalább 5-6 alpontja van azért...


2016. aug. 15. 23:03
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
44%
99%-otok már akkor elbukik, amikor CSAK az őszinteségről lenne szó. Tehát miről beszélünk?
2016. aug. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
60%
Azért van egy bája, amikor a nők azzal vádolják meg a férfiakat, hogy túl válogatósak.
2016. aug. 15. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 Noren1989 ***** válasza:
64%

Lehasználónév eléggé választékosan használta a magyar nyelvet ahhoz, hogy megfogalmazza kérdésedre a releváns reakciót.


Nagyon egyszerű: próbálunk kevesebb akadályt a kapcsolat elé gördíteni. Mert: nem akadály, ha nem főz, csak előny. Ha nem tartja el magát, de nem nekünk kell...az is.


Mindig vannak olyan kibúvók, amiket felhasználva egy ember igent mondhat az ilyen kőbevésett baromságok ellenére is egy másikra.

2016. aug. 15. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
#3 Én még olyannal nem nagyon találkoztam, aki ezeket előnynek tekintette, inkább elvárásnak, ami ha nem teljesült, jött a panaszkodás. Főleg az eltartós részét, azért némelyek habzó szájjal képesek küzdeni, hogy ne nekik kelljen.
2016. aug. 15. 23:14
 5/19 anonim ***** válasza:
74%

nekem egy egész listám van több kategóriába szedve a tulajdonságok...


én ismerkedésnél felvázolom mit várok el, mi az ami kizáró ok, vagy mi az ami negatívum, DE elfogadható...válaszba nem illesztem be a listát, mert törlik :D de privátban simán elküldöm...


sokan itt már a legyet is röptiben, mások meg játsszák az elérhetetlent...elég vegyes a felhozatal...


23F

2016. aug. 15. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 Noren1989 ***** válasza:
17%

Kérdező:arról nem tehetek, hogy te kikkel találkozol...

kiadsam333: nekem jöhet a lista, privibe!

2016. aug. 15. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
#3: Elvárásokról, mínusz pontokról volt szó, te Einstein. Ha ennyire sem képesek megfelelni, akkor minek fölösleges köröket futni a többi, visszatetszést keltő tulajdonságról.
2016. aug. 15. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Noren1989 szerintem ne...rosszat fogsz álmodni :D elég hosszú am is :D biztos bevállalod? :D


23F

2016. aug. 15. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 Noren1989 ***** válasza:

Ami nálad elvárás, nálam előnyt jelent. Gondoltad volna, hogy két külön emberként más értékrendünk van, Lehasználónév?


kiadsam333: ma nem akartam nyugodtan aludni!

2016. aug. 15. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
51%
Tehát akkor neked minden mindegy? Az előnyök meghatározása sem sokkal különb az elvárások támasztásától. Nagyjából mint az elöltesztelős és a hátultesztelős ciklusok, és végül szinte ugyanaz a kimenet. És még mindig az őszinteségről beszélünk, amit azért nem árt elöltesztelős ciklusként kiszűrni.
2016. aug. 15. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!