Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Búvóhellyel kapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Búvóhellyel kapcsolatban lenne kérdésem. Ha ilyen céllal szeretnék lakást vásárolni mi legyen a fő szempont?

Figyelt kérdés

A kérdés lehet kicsit furcsa, de olyanokhoz szól akiknek van személyes tapasztalatuk ilyen szerelmi fészekkel kapcsolatban.

Milyen helyen legyen? Belváros? Vagy inkább nyugisabb félre eső helyen? Belvárosban nyilván a parkolás fizetős. Máshol nem az. Milyen legyen a kialakítása? Elég 1 garzon vagy inkább 1,5 szoba?

Most szeretnénk ilyen céllal lakást vásárolni és érdekelne kinek mi a fonto s :)

Köszönöm a válaszokat! :)



2016. aug. 15. 23:38
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, hogy megkérdezem, de te olyan búvóhelyet akarsz, ahol az "ügyfeleidet" tudod fogadni?
2016. aug. 15. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
62%
Aztán egy nap majd ezt hallod: "ágyad végéhez itt jön egy fáklya, itt meg egy balta, fejed levágja"
2016. aug. 15. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
48%
Fúj, te k..va.
2016. aug. 15. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
26%
Mennyi egy óra? Nem magam miatt kérdem, pfejj :D
2016. aug. 15. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
85%

Belvároshoz közeli, és szerintem nem elsősorban autóval rendelkezők keresnék fel a helyet, hanem tömegközlekedéssel, vagyis én úgy gondolom, aki pénzesebb, az bérel saját lakást, és nem szorul rá, hogy menedékre menjen.

Legyenek vastagok a falak, a szomszédokat megkímélvén. Minél kisebb, annál jobb. Pár órára nem kell nagy cucc. Nem hiszem pl hogy fürdőkádra szükség lenne, de ki tudja 😃 fel kéne mérni az igényeket. Én nem romantikáznék egy búvóhelyen, szóval szerintem nem. Zuhanyban kefélni egyet viszont már nem rossz.


Ágy az mindenképp fontos lenne, hogy strapabíró legyen és ne recsegjen. Na és persze a többi bútor is bírja a terhelést, pl konyhapult 😃. Könnyen takarítható legyen bent minden, és legyenek profi takarító cuccok, amivel láthatod hol van sperma meg különböző testnedvek.

2016. aug. 16. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
76%
Ja, és a fő szempont a gazdaságos üzemeltethetőség! Mindig a profit a cél.
2016. aug. 16. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
67%
Amúgy nem igazán értem a válaszolókat. Szerintem Bogi nem k, hanem tényleg csak az üzletet látja a ketteslétre vágyó szerelmespárokra...
2016. aug. 16. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
55%
ban*
2016. aug. 16. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Köszi a hasznos válaszokat! Aki meg nem tudja miről beszél kértem hogy ne is írjon:)
2016. aug. 16. 06:53
 10/18 anonim ***** válasza:

Olvasd már el! Ilyen céllal... Milyen céllal???????


Te akarsz odamenni a szeretőiddel vagy ki akarod adni?


Nyilván a második, de rohadtul nem írod le. Illetve minden marhaságot írsz, csak a lényeget nem!


Előbb járj el ilyen helyekre és tapasztald meg melyik milyen! Mert látom halvány lila fingod sincs az egészről!

De akkor minek akarsz ezzel foglalkozni?

2016. aug. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!