Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha egyszerűen nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha egyszerűen nem bírom ezt elviselni és már rendesen undorodom magától a pasitól?

Figyelt kérdés
Barátságnak kezdődött majd lett belőle barátság extrákkal, egy nyaraláson lett és este fürdés után mindig átjött hozzám...tartott hosszú ideig ez a barátság extrákkal de újabban érzem, hogy szagos odalent és a hányinger elkap mikor megérzem, orálhoz persze, hogy semmi kedvem így de már a tudat, hogy mindig ez van már undorodom az egész pasitól úgy ahogy van. Mivel este szoktunk találkozni így egész napi izzadság meg stb és csak a találkánk után fürdik, viszont nem merem neki megmondani, hogy szex előtt illendő lenne lefürödnie inkább nem csinálom vele mert tudom megsérteném ezzel. De ő meg állandóan próbálkozik. Mit tegyek?
2016. aug. 16. 13:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Szólj neki, hogy fürödjön le előtte. Nem tudom, én személy szerint minidg lefürdök előtte, pont ezért, azt hittem ,hogy ez alap.
2016. aug. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szex előtt illene letusolnia...Igénytelen egy ember.Mit Tegyél?Egyszerű:közlöd vele, ha nem változtat, befejezed ezt a "kapcsolatot".
2016. aug. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy nem csak nála tapasztaltam ezt, eddig 5 pasiból háromnál ez volt.

Annak a kettőnek meg hálát adok, hogy nem csak magukra gondolnak.

2016. aug. 16. 13:34
 4/5 anonim ***** válasza:
56%

Azért ha már rendszeres szex van köztetek, akkor van olyan szinten a kapcsolatotok, hogy beleférjen az őszinteség ebben is.

Normálisan, kulturáltan el lehet neki mondani, hogy téged zavar újabban egyfajta szag, ezért kérd meg, hogy fürödjön- de ha egyébként is csak alkalmanként találkoztok, akkor ügyesen irányíthatod a fürdő felé is- lehet együtt tusolni is stb.


Az egész napos izzadság utáni durr-bele számomra is elég taszító ilyen formán, nekem sem lenne hozzá gusztusom, de én szóvá is tenném. (hidd el, van az a stílus, amivel lehet is, nem kell leugatni, megsérteni vagy megalázni valakit ehhez, lehet finoman, kérésként is megfogalmazni stb.)


..csak én nem értem, hogy ha ti előtte is jó barátok voltatok, akkor miért nem mered neki ezt megmondani?

A bizalmi kapcsolat valahol ott van köztetek- ennek bele kell, hogy férjen.


Csak bátran!

39N

2016. aug. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
50%

Miert nem lehet ezt kimondani?nalunk alap,amikor megis maskepp jon ki a lepes,akkor nincs oral,ennyi.

De ha nagyon nem akarsz beszelni rola,annyit akkor is lehet mondani neki h hosszu volt a nap,gyere tusoljunk le elotte egyutt.

2016. aug. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!