Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 2 hónapja nem láttam a páromat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 hónapja nem láttam a páromat és nem is próbál találkát szervezni?

Figyelt kérdés

A párom 3 napja jött haza 2 hónapig után külföldi munkájából azóta még egyszer sem hozta fel,hogy találkozzunk vagy valami.Szerintetek én reagálom túl és majd lassan találkozunk vagy ennyire nem érdeklem?

Ugyan úgy beszélgetünk mondja,hogy szeret semmi sem változott,de ez még bánt engem.



2016. aug. 17. 10:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Biztos hogy a "párod"-ról van szó?
2016. aug. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
a barátom.
2016. aug. 17. 10:39
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom, vár a békés nyugodt nyugdíjaskorig. Akkor már lesz rád is ideje.
2016. aug. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nem lehet h csak még pihenni akar és a saját dolgaival foglalkozni?
2016. aug. 17. 10:42
 5/8 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem csak magadat áltatod...
2016. aug. 17. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha látni szeretnéd, miért nem veted fel te a találkát? Simán lehet, hogy elfoglalt, rohangál, és egyszerűen azt se tudja mihez kapjon. De ha te ráírsz, hogy látni szeretnéd már, akkor biztos örülni fog neked, ha szeret. És amint lehet találkozni fog veled.

Ne a sült galambot várd a szádba, hanem te is tegyél valamit...

2016. aug. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szép kis álomba ringatod magad, h dolgokat intéz stb. Az én barátom, már az ajtóban állt akkor is ha 4 nap után hazajöttem az egyetemről, mert annyira hiányoztam neki.. A nevezetes párod meg 2 hónap után még nem találkozott veled? Vicc! Szerintem vagy talált magának valaki mást vagy szakításra készült. Nekem ne mondja senki, h egy szerelmes ember otthon van 3 napja miután 2 hónapot elvolt és nem teper azonnal a barátnőjéhez...
2016. aug. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nálunk az egy hónap volt a maximum, amíg nem találkoztunk (ő volt távol). Első dolgunk az volt, hogy találkoztunk. Én elmentem hozzájuk.

Valami gond van, ne ámítsd magad! Neked még nem jutott eszedbe, hogy megismert valakit külföldön?! Menj át hozzá és tisztázd ezt minél hamarabb!

2016. aug. 17. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!