Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményed erről a szép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményed erről a szép nőkkel foglalkozó cikkről?

Figyelt kérdés

Nekem nem volt soha szép barátnőm, így nem igazán tudok állást foglalni.


Itt a cikk:


[link]


2016. aug. 17. 10:42
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
69%

Nem vagyok kifejezetten jó nő, úgyhogy nem lépten-nyomon hajtanak rám, de azért ritkán előfordul, talán így is ér valamennyire a válaszom.


"Nem feltétlenül azért, mert neki nem hiszed el, hogy hűséges marad, hanem mert pontosan tudod, milyenek a férfiak."

Ez a legnagyobb marhaság, amivel az emberek szoktak dobálózni. Amíg nem erőszakolja meg valaki, addig nem rohadtul irreleváns, hogy ki mit akar tőle, ha ő hűséges? Nálam is próbálkoznak pasik, és? Teszek rá magasról, mert szeretem a páromat. Az, hogy más mit akar tőlem, az az ő egyéni szociális problémájuk. Elég rosszul érezném magam, ha ilyen indokkal nem bízna bennem a párom..


"Fizikálisan pedig akkor, ha a többiek túlzásba viszik a bámulást, vagy közlik, hogy joguk van azt nézni, amit akarnak"

Szóval meg kell verni valakit csak azért, mert néz? Na ilyen pasival se lennék együtt. Max akkor jöjjön megvédeni engem, ha valami random pasi erőszakosan taperolni kezd, egész addig lsd. előző idézethez hozzáfűzött gondolatok. Nézzen, ha jól esik, marhára nem érdekel. Neki ennyi jut, a barátomnak meg annyi, hogy szeretem, és vele vagyok.


"Ha állandóan őrző-védő szerepet játszol, akkor teljesen megváltozhat a személyiséged"

Pontosan. Nem lenne egyszerűbb bízni a csajban, és arra koncentrálni, hogy szeressük egymást és boldogok legyünk? Nem vagyok idióta, nem véletlenül választottam a páromat, nekem ő kell, nem valami megjátszott alfa-szerep...


"minden ujjára jut tíz férfi, szóval, ha te nem úgy viselkedsz, ahogy ő elvárja, akkor fel is út, le is út…"

Olyan csajt kéne felszedni, akinek vannak érzelmei is, nem csak elvárásai, ilyen egyszerű..


"Mit gondolnak majd mások?"

KIT ÉRDEKEL?


Az utolsóhoz annyit tudnék hozzáfűzni, hogy előbb meg kell ismerni, hogy milyen ember, és akkor "szabad" összejönni vele, ha nem ilyen manipulatív kis hercegnő. Nyilván "szabad" akkor is, ha az, de abból pofáraesés lesz. Aki ismeretlenül kezd kapcsolatba valakivel, az ne csodálkozzon, ha óriásit koppan.

2016. aug. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Hát annyi biztos, hogy egy szép nővel mindig nehezebb lesz minden, mint egy átlagos nővel.
2016. aug. 17. 11:35
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Hatalmas baromság.
2016. aug. 17. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

#12

Ha egy szép nővel nehezebb lesz neked, akkor a fejedben vannak a gondok, nem a nőben. Tanulj meg minden embert egyenlőnek tekinteni kinézettől függően, és utána nem fogsz ilyen hülyeségeken agyalni.

2016. aug. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Baromság. Ezzel próbálják vigasztalni azokat akiknek csúnya nők jutnak.
2016. aug. 17. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 Sunshinedoll ***** válasza:
Az, hogy az indokok közül MINDEGYIK a pasik kisebbségi komplexusaira épül, nem pedig a nő külsejére. De jó buli lehetett ezt is ránk fogni :D
2016. aug. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Kérdező, dehogy függ a nő szépségétől hogy mennyire könnyű vele. Ha ehhez ragaszkodsz, nem vagy komplett. Egy csúnya nő lehet mellé házsártos, és egy szép nő lehet mellé kompromisszumkész.
2016. aug. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

Tudjátok én azt látom a való életben, hogy egy jól kinéző nő "felsőbbrendűnek" hiszi magát, emellett sznobok, és gyakorlatilag minden téren magasak az elvárásaik.


Mondom ezt, úgy, hogy az én életemben nem volt szép nő.

2016. aug. 17. 20:00
 19/20 anonim ***** válasza:

"Mondom ezt, úgy, hogy az én életemben nem volt szép nő."


Akkor honnan a bánatból tudod? :D

2016. aug. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Kívülről szemlélve ez a benyomásom.
2016. aug. 17. 21:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!