Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Annyira boldogtalan vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira boldogtalan vagyok, más is van hasonló helyzetben? /lent/

Figyelt kérdés
Az van, h szerelmes vagyok már egy ideje, amikor lett volna esély én elcsesztem. Az egész egy kis 'egyéjszakás' kalandnak indult/csók, tác, tapi../ mikor másnap felvett msn-re este hívogatott én már eufórikus állapotban voltam és eljött a második közös partink, jól elvoltunk, mikor 2 csók között azt mondta, h szeret én rávágtam: hogy nem szeretsz, de nem bajd, mert én se, akkor nem is fogtuk fel, de onnantól kezdve már nem keresett egy suliba járunk meg minden de már nem érdeklem, tudom, h nem kellett volna ezt mondanom, de kicsúszott...és tudtam, h velem csalja az akkori bnöjét. Azóta teljesen elhidegültem és ő is tőlem, igaz néz sőt néha bámul és jó érzés, de ennél több soha, és néha féltékennyé akar tenni sztem,azzal ahogy más lányokkal viselkedik, néha azt várom, h rám írjon msn-en, h suliba odajöjjön hozzám vagy buliba, de semmi, én csak reménykedek, próbálom felejteni, vígasztalódni, de nem megy, annyira boldogtalan avgyok, ezt senki sem tudja, mert nem mutatom, de én érzem, és egyre jobban bánt... 17/l
2010. ápr. 19. 19:35
 1/7 A kérdező kommentje:
bocsánat, h néhány szót elgépeltem, siettem..
2010. ápr. 19. 19:37
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem beszélj vele. Most van bnöje? Ha nincs,akkor hajrá!
2010. ápr. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nincs, de mégis mit mondjak neki?
2010. ápr. 19. 19:38
 4/7 anonim ***** válasza:
nem szeret.. ennyi idő alatt ritka az ilyen, főleg hogy ez egy partipatkány
2010. ápr. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
pl azt hogy ugye mikor a buliba mondtad neki h "nem igaz" akkor fogd arra hogy be voltál rúgva, és azért mondtad, és kérdezd meg, hogy nem-e folytathatnátok ott, ahol abbahagytátok...
2010. ápr. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
gondolom az is számít, kb 8 hónapja volt vagy 1 éve, nem számolom...
2010. ápr. 19. 19:45
 7/7 A kérdező kommentje:
a partipatkányos megmosolyogtató:D
2010. ápr. 19. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!