Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeret ő engem egyáltalán?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeret ő engem egyáltalán?

Figyelt kérdés
Párom nem foglalkozik velem annyit. Amikor jól megy a sora akkor engem kicsit elfelejt. Előtérbe kerülnek a barátok, a hobbi. Foglalkozik velem akkor is de lazábbra veszi az egészet, elkényelmesedik. Amikor rossz a sora akkor kapaszkodik belém 10 körömmel. Tudom, hogy szeret csak kicsit elszáll én pedig szeretnék kicsit többet kapni belőle, mint amit nyújt ilyenkor. Vagy ez normális, minden kapcsolatban? Ez az elkényelmesedés? Sok tapasztalatom nincs, egyes dolgok még újak nekem na meg meg is vagyok ijedve attól, hogy szeretem de csalódni fogok a végén..
2016. aug. 17. 22:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem foglalkozik veled szerinted szeret? Szerintem nem
2016. aug. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sok kapcsolatban van ez az elkényelmesedés, de egyáltalán nem normális... Egy kaocsolatot ápolni kell, tenni érte, megújulni benne, mert különben tönkre megy. Hatalmas energiabefektetés mindkét fél részéről, h jól működő kapcsolatot lehessen fenntartani. De hidd el megéri.. :-)
2016. aug. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Megvan az energiabefektetés, ha szólok akkor változtat, meg ő ha szól akkor én is. De sokszor kell az újitás.. Talán az a baj, hogy mivel nem igen volt ilyen komoly kapcsolatom eddig (volt csak mégis más volt), azzal a téveszmével éltem, hogy a kapcsolat majd magától fog jól működni, de ez.. Energiát igényel és nem keveset :D. Szóval természetesnek vettem, hogy majd minden szép és jó, és rózsaszin lesz magától mert ha ketten szeretik egymást akkor minden a megtestesült tökéletesség lesz csakúgy. De úgy látom ilyen nem létezik, hanem a jó eredményhez munka kell. Meg is ijedtem, hogy szenvedni fogok újra, mert éppen, hogy összekapargattam az életem darabjait és végre tudtam boldog lenni, mire a párom belépett bejelentetlenül és hát annyira nem is bánom :)
2016. aug. 17. 23:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!