Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire lenne kínos ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire lenne kínos ha főnöként belezúgnék az egyik alkalmazotamba?

Figyelt kérdés
2016. aug. 18. 00:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Volt már hasonló helyzetben részem, de nem főnökként, hanem vezetőként. A kliens tudta hogyan manipulálja az embereket, hogyan mutassa mindig az előnyösebb oldalát, hiba nélkül. Aztán magasabb pozícióba lépve, egy amatőr, kicsinyes, olcsó és undok férfit láttam, akivé lett. Pontosabban mindig ilxen volt, csak előtte sok s*-gget kellett kinxalnia.
2016. aug. 18. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

#1-es, szerintem ez nem válasz a kérdésre.


Kérdező,

Amikor úgy néz majd ki, hogy alakul közöttetek valami, akkor el lehet gondolkozni rajta vagy meg is lehet beszélni, hogy valamelyikőtök esetleg munkát vált. Az ember munkahelye szerencsére nincs kőbe vésve.

2016. aug. 18. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Költőnő? ***** válasza:
Melóhelyen visszatetszést kelthet. Ha az alkalmazott vmikor mondjuk előnyösebb helyzetbe vagy pozícióba kerül, mindig lesznek "jóindulatú" emberek cégen belül, akik úgy fogják tartani, hogy nem az érdemei alapján jutott el addig, hanem azért, mert a főnök pakolja. Ez sztem mindig az alkalmazottnak nehezebb, mert egy főnököt nyíltan szinte senki nem mer mószerolni, csak a választott háta mögött súgnak össze, kiközösíthetik. Az irigységből fakadó gonoszság roppantmód ki tudja kezdeni az ember mindennapjait.
2016. aug. 18. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%
Az kínosabb lenne, ha az alkalmazott meglátná a helyesírásodat.
2016. aug. 18. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
3 éve együtt vagyunk így :)
2016. aug. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
4-es ember vagyok nem gép
2016. aug. 18. 12:27
 7/7 anonim ***** válasza:
És ez mióta ment föl téged a helyesírás szabályainak betartása alól? Pontosság a királyok erénye... ezért nincs Magyarországon királyság.
2016. aug. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!