Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elviselnétek ha az udvarlotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elviselnétek ha az udvarlotok mással is találkozna?

Figyelt kérdés

Van egy srác akivel alakuk a dolog, de megtudtam h mást is fűz.

Vele is találkozgat.

Még csak ismerkedünk semmi komoly.

Ilyenkor még ez elnézendő?



2016. aug. 16. 23:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Számon kérni nem kérheted őt emiatt, de attól még nem valami szép dolog. Én magamon azt tapasztaltam, hogy ha egy pasi igazán érdekel, akkor nem vágyom arra, hogy mással is találkozzak.
2016. aug. 16. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Én férfiként is számtalanszor voltam olyan helyzetben, hogy volt konkurrenciám - szóval teljesen normális, hiszen még csak most ismerkedtek, nem tudhatja még, hogy tényleg te vagy-e a megfelelô. Aztán ha jól haladnak a dolgok, és meg tudod ôt gyôzni arról, hogy igenis te vagy a jó választás, és nem a másik lány, akkor idôvel eljuthattok arra a szintre, hogy kizárólagosság legyen.


Idônként

2016. aug. 16. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
56%
Legyen benned annyi büszkeség, hogy lapátra teszed a csávót még ma. Nem egy sonka vagy a húspiacon, akik között válogatni lehet. A Nő megérdemli, hogy csak Ő, egyedül Ő kapjon figyelmet. Menjen az ilyen görény a p-ba.
2016. aug. 17. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Nem. Szerintem ez így nem korrekt. Én sem csinálok ilyet, velem se csináljanak.

29/f

2016. aug. 17. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Volt, mikor elviseltem, volt, mikor azonnal elköszöntem az illetőtől. Hogy teljesen őszinte legyek, mindkét esetnek az lett a vége, hogy összejöttem az adott sráccal... Az első esetben hónapokig randiztunk, amikor tudtam, hogy közben másokat dönget. Egy idő után betelt a pohár, és mondtam neki, hogy ez eddig volt vicces, hagyjuk egymást békén, és ekkor közölte, hogy a másik 2 leányzót egyébként egy bő hónapja elküldte. És nem, nem kamuzott. Mint mondtam, összejöttünk. Akaratlanul is összefutottam az illetőkkel, és kb a torkomat elvágták volna, mikor megláttak, meg üvöltöztek...elég durva volt.

A másik srácnál kijelentettem, talán pont a fenti példa miatt, hogy köszönök mindent, de én nem játszok ilyet. Nem fogok versengeni senkiért, nem leszek második, és nem viselem el ezt a helyzetet. Úgyhogy nincs harag, de kösz nem. Nos, kiderült, hogy a csajjal 2x találkozott társaságban, az ég egy adta világon semmi se történt, csak ő úgy gondolta, hogy TALÁN tetszhet a csajszinak, és erről beszámolt, kissé elferdítve a dolgot. Utólag nem vagyok biztos abban sem, hogy létezik a lány :D Szegényke napokig jött utánam és győzködött, hogy igazat mond. Mint említettem, ebből is kapcsolat lett, és ez azóta is tart :)

2016. aug. 17. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

"Legyen benned annyi büszkeség, hogy lapátra teszed a csávót még ma. Nem egy sonka vagy a húspiacon, akik között válogatni lehet. A Nő megérdemli, hogy csak Ő, egyedül Ő kapjon figyelmet."


Milyen alapon járna ez a "Nônek", ha még nem is ismerik egymást?

Miért kéne annak büszkeségi kérdésnek lenni, ha néha a nôknek kell bizonyítaniuk, hogy ôk különbek a többi jelöltnél?

Akkor ezentúl a férfiak is csináljanak ebbôl büszkeségi kérdést? Vagy ugyanez nem jár ki a Férfinak?


Mert nem így tapasztaltam.

2016. aug. 17. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
81%
Ha mindenkivel egy randija volt, és aztán dönt, az még okés. De ha már huzamosabb ideje ismerkedünk, több randink is volt már, akkor hitegetésnek, gerinctelenségnek tartanám.
2016. aug. 17. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Saavedro ***** válasza:
50%

"Legyen benned annyi büszkeség, hogy lapátra teszed a csávót még ma. Nem egy sonka vagy a húspiacon, akik között válogatni lehet. A Nő megérdemli, hogy csak Ő, egyedül Ő kapjon figyelmet. Menjen az ilyen görény a p-ba."


A feminácik úgy tűnik, korán keltek ma.

2016. aug. 17. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
#6, #8: egy Nőnek nem kell "bizonyítania" és ez nem verseny a Férfi Úr kegyeiért. Ha kell a pasinak a Nő, koncentráljon rá. Ha egytucat csajok kellenek inkább akiknek bizonyítaniuk kell, akkor hagyja békén a Kérdezőt.
2016. aug. 17. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

"#6, #8: egy Nőnek nem kell "bizonyítania" és ez nem verseny a Férfi Úr kegyeiért. Ha kell a pasinak a Nő, koncentráljon rá. Ha egytucat csajok kellenek inkább akiknek bizonyítaniuk kell, akkor hagyja békén a Kérdezőt."


Pont azt kéne bizonyítania, hogy ô nem 12 egy tucat, ezért érdemes arra, hogy rá koncentráljanak.


De ha ez szerinted nem így van, akkor ugyanezen a logika mentén szerinted a Férfinak (ha már így dobálózunk a nagybetûkkel) se kell semmit bizonyítania, és az egész udvarlás dolog egy baromság?


Vagy csak szimplán arról van szó, hogy szerinted a Nô annyira magasabbrendû létforma, hogy neki alanyi jogon jár az, amiért a Férfinak természetes, hogy bizonyítania kell?


Melyik a kettô közül?

2016. aug. 17. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!